Zgadnij co to jest? – śmieszna, wymagająca, uzależniająca i … polska!

Polskich gier jest mało. Dobrych polskich gier jest bardzo mało. Śmiesznych, wymagających i uzależniających nie ma wca…. i tu właśnie pojawia się magiczna aplikacja o nazwie Zgadnij co to jest? Twór polskiego studia gości zarówno na Androida, jak i na jabłuszkowe urządzenia. Czy przypadnie Wam do gustu? Jestem przekonana, że tak!

qefqefqe

Produkcja została stworzona przez autorów takiego hitu jak 96%. Czy muszę pisać cokolwiek więcej, by zachęcić Was do pobrania? Teoretycznie nie, ale jednak przybliżę niedowiarkom zasady zabawy.

Do rozwiązania w Zgadnij co to? mamy ponad 200 zagadek i znając życie z każdym dniem będzie ich coraz więcej. Naszym celem jest odgadywanie rebusów.

efwef

W górnej części planszy widzimy obrazki z których powinniśmy skojarzyć jakieś słowo, powiedzenie, czy cokolwiek innego. Środek to część wypaskowana, czyli podpowiedź w granicach ilu słów i liter musimy szukać rozwiązania. Dół zapełniają literki, które możemy wykorzystać w trakcie rozwiązywania zadań.

W tym miejscu warto wspomnieć o monetach. Złote pieniążki przydają się wtedy, gdy potrzebujemy pomocniczej literki, bo akurat gdzieś w na końcu języka mamy rozwiązanie rebusu. Kupujemy się po jednej, losowej literce i wydajemy na to 10 pieniążków jednorazowo.

efe

Plus jest taki, że nawet jak się pomylimy i będziemy godzinę ślęczeć nad misją, nic się nie stanie. W grze bowiem ne spotkamy się z ograniczeniem żyć, czy czegokolwiek innego. A że kto ma pieniądze, ten ma władzę, chyba wiedzą wszyscy :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button