AppSale – promocje w AppStore #142

Nadeszły chłodniejsze dni, ale to wcale nie oznacza, że ceny w AppStore ulegną zamrożeniu. Wręcz odwrotnie – jesteśmy świadkami tego, jak dolary topnieją w oczach, sprawiając, że płatne dotychczas aplikacje i gry można pobrać za zupełną darmochę.

W tym wpisie zajmiemy się czterema grami, które w mojej opinii zasługują na uwagę. Oto i one: Dragon Slayer (przecena z $0,99 na zero), Shadowmatic (przecena z $2,99 na zero), Ancient Legacy (przecena z $1,99 na zero), oraz Draw’n’Go 2 (przecena z $2,99 na zero). Dobrej zabawy! ;)

Dragon Slayer

qef

Dragon Slayer to swego rodzaju RPG, który posiada w sobie cechy gry zręcznościowej. Zachęci więc do testów zarówno fanów jednego, jak i drugiego gatunku mobilnych produkcji.

W tytule naszym celem jest poruszanie się po kolorowych planszach i likwidowanie bez przerwy pojawiających się przeszkadzajek w postaci różnorodnych wrogów.

dwef

Zbierając fanty za wygraną, możemy ulepszać swoje bohatera i w kolejnych potyczkach radzić sobie coraz lepiej. Specyficzna grafika zachwyci fanów retro gier i umożliwi przeniesienie się do zamierzchłych czasów ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Shadowmatic

O Shadowmatic wiele pisać nie będę. Ta gra to mój numer jeden i zajmuje honorowe miejsce w prywatnym smartfonie. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji pobawić się w grę cieni, koniecznie przetestujcie tę propozycję.

Shadowmatic w pełnej krasie opisany jest pod tym linkiem. Jeżeli jesteście zbyt leniwi, by czytać recenzję, opiszę zasady w sposób maksymalnie skondensowany: w taki sposób poruszamy obiektami zawieszonymi w przestrzeni (korzystając z różnych gestów), by na ścianie pojawił się spójny obraz.

Możemy korzystać z podpowiedzi i paska palących się lampek na dole ekranu. Fantastyczne dzieło, którego nie może zabraknąć na Waszych urządzeniach :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Ancient Legacy

eqf

Ancient Legacy to zdecydowanie nie mój klimat. W grze zakochają się osoby lubiące wracać do gier z poprzednich epok :) W produkcji bowiem główną rolę odgrywa kostka.

To dzięki niej jesteśmy w stanie wylosować zdarzenie, wziąć udział w walce z ponad 30 wrogami, ulepszać umiejętności 9 zawodników i brać udział w około 60 pikselowych scenkach.

qeffeq

Jak widzicie na załączonych screenach, szata graficzna aplikacji również nawiązuje do czasów, w których kolorowe wyświetlacze były raczej rzadkością. To ciekawie wpływa na zabawę i zapewnia pełne wczucie się w klimat.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Draw’n’Go 2

Gra, która widnieje jako ostatnia w naszym dzisiejszym spisie, to fantastyczna przygodówka, w której zdolność logicznego myślenia jest bardzo przydatną cechą :)

Wcielając się w rolę kolorowej kilki ze słodziasznymi oczyskami, staramy się przedostać do wybranych portali. Podczas zabawy malujemy drogę swojej postaci. W trakcie podróży konieczne jest zgarniane kryształków, bądź jak kto woli – kolorowych kamyczków. To one gwarantują awans do kolejnych plansz i niekończącą się zabawę.

Ta gra jest na tyle wciągająca, że należy zarezerwować sobie na nią dobrą godzinę na samą rozgrzewkę. Sami zresztą zobaczycie jak mobilna apka potrafi zasysać czas ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button