Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #100

To już dzisiaj. Przed Wami setny odcinek Androidowych Okazji, czyli naszego cyklu, gdzie raz w tygodniu znajdujemy dla Was fajne gry i aplikacje na Androida, których cena została obniżona na parę dni lub godzin. Niestety, autorzy produkcji za bardzo nie ułatwili nam zadania i nie przygotowali trzycyfrowej liczby przecen. Mimo to, udało nam się wyszukać kilka perełek, jakie bez problemu powinny skraść serca nawet tych najbardziej wymagających użytkowników smartfonów i tabletów.

The Deer God

Najnowsza produkcja ze wszystkich, jakie znalazły się w tym niedzielnym zestawieniu. The Deer God to bardzo ciekawa, pikselowa gierka, która opowiada historię myśliwego. Wspomniany bohater pewnego dnia umiera, a w kolejnym wcieleniu pełni rolę… jelenia. Jest to dla niego okazja, by zobaczyć jak wiele krzywd wyrządził zwierzętom, a naszym celem jest pomóc mu zrozumieć czyny popełnione przez niego przez krótkie życie.

Trudno jednoznacznie określić, do jakiego gatunku zalicza się The Deer God. Po części jest to przygodówka, po części RPG-ek, a i nie trudno znaleźć tu można mnóstwo elementów z gier logicznych. Jakby tego było mało, zabawy wystarcza na ogromną ilość godzin dobrej zabawy, a to właśnie tego najbardziej oczekuje się od tego typu propozycji!

Cena przekraczająca 20 złotych może niektórym wydawać się nieco wygórowana, ale należy pamiętać, że decydując się na kupno The Deer God, dostajemy pełnowartościowy produkt bez jakichkolwiek reklam czy dodatkowych mikropłatności.

Obecna cena gry jest o blisko 30 procent niższa od regularnej. Pobierz The Deer God za 22,82 PLN w Google Play.

Syder Arcade HD

Tęsknicie za starymi czasami, gdy nie potrzeba było nowoczesnej, realistycznej grafiki oraz dziesiątek misji, aby dobrze się bawić? No to dobrze, że nas czytacie, bo w Google Play trwa właśnie przecena Syder Arcade HD. Ta oldschoolowa strzelanka jest znakomitą propozycją dla wszystkich, którzy dostają rumieńców na samo słowo „retro” i oferuje coś znacznie lepszego od uwspółcześnionych aplikacji.

Jak przystało na zręcznościówkę stworzoną na wzór starych produkcji, w Syder Arcade HD mamy tylko kilka misji, jeden niekończący się tryb oraz kilka statków kosmicznych o zróżnicowanych broniach i wyglądzie. Autorzy obiecują, że nie będziecie się nudzić nawet przez chwilę i trudno się z nimi nie zgodzić. W Syder Arcade HD nie jesteśmy bowiem zmuszani do codziennego nabijania punktów doświadczenia – po prostu gramy wtedy, kiedy mamy na to ochotę.

Jak prezentuje się opisywana gra najlepiej widać na screenie. Jeżeli wychowywaliście się na pierwszych konsolach video, powinna zakręcić się w Waszych oczach łezka albo dwie. A nawet jeśli jesteście na takie coś za twardzi, powinien wrócić Wam dobry humor popsuty przez wizję kolejnego, męczącego poniedziałku.

Syder Arcade HD można pobrać chwili obecnej za nieco ponad 4 złote. Trudno nie skorzystać z takiej 40-procentowej przeceny, prawda? Pobierz Syder Arcade HD za 4,61 PLN w Google Play.

A Tale of Survival

Kojarzycie może takiego MMORPG-a o nazwie Tibia? Co prawda, A Tale of Survival nie wygląda dosłownie tak jak ona, ale z całą pewnością można powiedzieć, że w pewien sposób ją przypomina. Nie przekonuje Was to? W takim razie może zmienicie zdanie, kiedy się dowiecie, iż przeceniona właśnie gierka działa na podobnej zasadzie, co znany i ceniony Minecraft.

W produkcji A Tale of Survival kierujemy pikselowym rozbitkiem, który ma na celu przetrwanie na bezludnej wyspie. Zadanie wykonujemy poprzez tworzenie różnych narzędzi, zbieranie owoców i tak dalej, i tak dalej. Oczywiście, znalazło się tu także miejsce dla rąbania drewna, łowienia ryb czy zabijania atakujących nas zwierząt.

Niektórzy mogą powiedzieć, że A Tale of Survival prezentuje się dość mizernie, ale naszym zdaniem na ekranie wygląda tak, jak powinna. Może nie ma w niej zbyt wiele realizmu wizualnego, ale poza tym trudno do czegokolwiek się przyczepić. A już na pewno nie można powiedzieć, że nie ma w niej co robić!

A Tale of Survival przeceniono o 40 procent. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta promocja, tak więc warto skorzystać z niej jak najszybciej! Pobierz A Tale of Survival za 4,15 PLN w Google Play.

Grand Theft Auto: San Andreas

Tak, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pisaliśmy Wam już niedawno o Grand Theft Auto: San Andreas. Zgodzicie się chyba jednak, że warto podkreślić fakt, iż słynne GTA cały czas jest przecenione i można je pobrać z Google Play za niecałe 23 złote.

Fani serii doskonale wiedzą, co takiego trzeba robić w Grand Theft Auto: San Andreas. W mobilnej odsłonie PC-owego hitu czekają na nas te same misje, bohaterowie oraz miejsca, które można było spotkać w pierwowzorze. Grafika także pozostała niezmieniona, dzięki czemu możemy wczuć się w niepowtarzalny klimat już nieco zapomnianej (ale ciągle naprawdę niezłej) gry akcji.

Grand Theft Auto: San Andreas znajdziecie w Google Play w cenie o 40 procent niższej od tej codziennej. Korzystać, póki jeszcze można! Pobierz Grand Theft Auto: San Andreas za 22,99 PLN w Google Play.

Ogłaszamy koniec setnego odcinka Androidowych Okazji. Staraliśmy się, tak jak tylko mogliśmy, aby zaspokoić Wasze potrzeby. Mamy nadzieję, że udało nam się to znakomicie, a jeżeli nie… dajcie znać w komentarzach albo napiszcie coś na redakcyjną skrzynkę e-mailową. Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej mile widziana. Życzymy udanej niedzieli i całego przyszłego tygodnia! Cześć!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button