Monstaaa – nakarm głodnego potwora

Potwory to niezwykle leniwe stworzenia. Mimo że mogłyby bez problemu same zrobić wiele rzeczy, lubią, gdy ktoś je wyręcza i robi wszystko za nie. Oczywiście, pewne wyjątki zawsze się zdarzają (i można je spotkać w wielu aplikacjach czy filmach). Żadnego z nich nie spotkacie jednak na pewno w grze Monstaaa, której poświęcony jest właśnie ten wpis.

W opisywanej przez nas grze – jakkolwiekby to nie brzmiało – jesteśmy swego rodzaju podwładnymi potwora. Z racji tego, że musimy służyć groźnemu, aczkolwiek śmiesznie wyglądającemu, stworkowi  nasze zadanie polega w głównej mierze na tym, by dostarczać do jego paszczy pyszne, świeżutkie robaczki.Potwory przecież wiecznie są głodne, prawda? ;)

W jaki sposób realizujemy cel? Na pewno w dość oryginalny, bo przy użyciu akcelerometru. Wygląda to mniej więcej tak, że potwór, którego mamy nakarmić znajduje się na jednym końcu planszy, a robak – na drugim. Sterujemy głównym daniem, przechylając w odpowiednią stronę telefon bądź tablet. Nie jest to jednak wcale tak proste, jak mogłoby się wydawać, a to dlatego, że każda plansza składa się z wielu przeszkód, które musimy nieustannie omijać.

Monstaaa oferuje graczowi sporą ilość leveli , które – choć wyglądają dość niepozornie – charakteryzują się naprawdę wysokim poziomem trudności. Korzystając z aplikacji od Pixel Elephant Pty nie można zatem narzekać na nudę. Tym bardziej, że na każdej planszy zbiera się gwiazdki, a więc samo przejście do kolejnego poziomu nie jest jeszcze tak dużym osiągnięciem, co zgarnięcie wszystkich dostępnych punktów dodatkowych.

Na pewno w tym wpisie musimy jeszcze napisać słówko o oprawie graficznej. Wizualnie produkcja Monstaaa prezentuje się bowiem bardzo dobrze i na pewno w tej kwestii nie można mieć do niej jakichkolwiek zastrzeżeń. Zresztą widać to bardzo dobrze na zamieszczonych tutaj screenach i filmiku.

Jeżeli macie ochotę pokarmić potwora, musicie wejść do AppStore, gdzie grę Monstaaa można pobrać już za niecałego dolara.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button