NajNaj – życzenia na każdą okazję

Zdarzyło Wam się kiedyś, że musieliście wysłać życzenia z jakiejś okazji, lecz kompletnie nie mieliście pomysłu na to, co napisać w treści wiadomości? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, powinna przydać Wam się aplikacja NajNaj, w której znaleźć można sporą ilość gotowych do wysłania szablonów życzeń idealnych na prawie każdą okazję.

Do czego może przydać się opisywana tutaj aplikacja raczej pisać nikomu nie trzeba. Imieniny cioci, urodziny znajomego czy święta bożonarodzeniowe – powodów, dla których wysyłamy życzenia jest naprawdę cała masa, dlatego NajNaj wydaje się być programem przydatnym nie tylko raz w miesiącu, ale nawet i częściej (zależy od tego, kto jaką ma rodzinę albo ilu posiada znajomych ;)).

Tak, jak wspomnieliśmy, aplikacja od twórców serwisu Money.pl powstała przede wszystkim po to, by przy jej pomocy można było w szybki i prosty sposób wybrać życzenia idealne na różne okazje. NajNaj oferuje teksty, które wysyłać można SMS-em (dostępna jest opcja oferujące skopiowanie życzeń do schowka), gdy znajomy ma urodziny, imieniny, lecz także kiedy obchodzimy Walentynki, Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Autorzy programu nie zapomnieli też o popularnych u nas dniach matki i ojca, a nawet dniu chłopaka i święcie kobiet obchodzonym 8 marca.

Jeśli chodzi o liczbę dostępnych życzeń, to w sumie mamy ich w NajNaj ponad 1700. Czy to dużo? Według nas, tak, lecz być może znajdą się osoby, które mają w tej kwestii zupełnie inne zdanie.

Poza podstawowymi funkcjami, program z tego wpisu umożliwia też dodanie do ekranu głównego naszego urządzenia widżetu przypominającego każdego dnia o imieninach. Warto o tym wspomnieć, gdyż mało programów tego typu oferuje taki mobilny gadżet.

NajNaj pobrać można z Google Play za darmo. Jeżeli wysyłacie dużo życzeń, to na pewno warto zainteresować się tą aplikacją. Tym bardziej, że wkrótce ma mieć podobno jeszcze więcej funkcji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button