Nighty Night! – interaktywna książeczka, która ulula Twoją pociechę

Szukasz skutecznej metody na położenie spać swojego malucha? Oczywiście, możesz próbować czytać mu bajki na dobranoc, jednak z całą pewnością żadna z nich nie zainteresuje go tak, jak aplikacja zatytułowana Nighty Night.

Zdajemy sobie sprawę, że najmłodsze pokolenia uwielbiają spędzać czas z różnego rodzaju nowoczesnymi gadżetami. Dlatego właśnie od czasu do czasu pojawiają się na łamach naszego blogu wpisy dotyczące aplikacji, które mają za zadanie nie tylko służyć dzieciom, lecz także i ich rodzicom. Bez dwóch zdań jednym z tego typu produktów jest interaktywna książeczka Nighty Night stworzona przez  Shape Minds and Moving Images.

Opisywany w tym wpisie program pomagać ma w „lulaniu” dzieci, a więc przydać się powinien szczególnie tym, którzy mają w domach szkraba prowadzącego nocny tryb życia ;). Nie oznacza to, rzecz jasna, że tylko im.

Jak wcześniej pisaliśmy, Nighy Night to nic innego, jak nowoczesna książeczka na dobranoc. Opowiada ona historię mieszkańców pewnej farmy, czyli zwierząt, mających problemy z zasypianiem, a także daje dzieciom możliwość położenia wspomnianych stworzonek spać. Aby tego dokonać, maluch musi pobawić się z konkretnym zwierzęciem, na przykład, pieskiem do momentu aż zamkną się jego oczka, a następnie zgasić światło w jego mieszkanku.

Kiedy już Wasza pociecha przyczyni się do zaśnięcia wszystkich mieszkańców farmy, dostanie informację, że teraz ona powinna wyłączyć u siebie światło, przytulić się do przytulanki i zasnąć. Sprytnie pomyślane, prawda? ;)

Mimo że produkt studia Shape Minds and Moving Images działa bez zarzutów, a jego oprawa graficzna jest naprawdę bardzo ładna, posiada jeden, dość spory, naszym zadaniem, minus – nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Mimo wszystko, uważamy, że warto zainteresować się Nighy Night. Szczególne, że w AppStore dostępne jest za 0,79€ i 1,59€ (w zależności od wersji)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button