Sky Gamblers: Rise of Glory – powalcz w powietrzu

Zakładam z góry, że tekst ten czytają głównie mężczyźni. Ci, jak oczywiście wiadomo z lekcji biologii w latach wcześniejszych, kiedyś byli dziećmi. Wiadomo, ze mali chłopcy mają bardzo ciekawe marzenia. Na pewno wielu chciało walczyć w powietrzu zabijając przeciwników. Samoloty były czymś magicznym dla każdego. Całkiem możliwe, że teraz tak jest. Marzenia marzeniami, a możliwość ich spełnienia, to kompletnie co innego.

No cóż, na telefonie mamy choćby promil tego, co oferuje nam prawdziwa walka w powietrzu. Dobre i to. Temat gry jest więc już znany – to walki w powietrzu. Dostajemy samolocik i nim wykonujemy przeróżne akrobacje by w końcu zniszczyć przeciwników. Do dyspozycji oddano nam kilka trybów rozgrywki. Kampanię, tryb multiplayer oraz misje.
Kampania wiadomo na czym polega. Rozgrywamy konkretne misje polegające głównie na niszczeniu przeciwników. Jest ich dokładnie12. W ten sposób odblokowujemy nowe samoloty, a tych są cztery. Modele różnią sę osiągami. Kolejne misje również należy odblokować, lecz po nich nie mamy żadnych gratyfikacji.

Bardzo ciekawy natomiast okazał się tryb multiplayer, który rozgrywamy oczywiście przez Internet. Mamy swoją drużynę i przeciwników, których po prostu należy zestrzelić. Takie proste, a dostarcza mnóstwo zabawy.

Sterujemy przechylając telefon w odpowiednie strony oraz korygując dokładnie swego rodzaju joystickiem umieszczonym po lewej stronie ekranu.

Jeśli chodzi o grafikę, to byłem strasznie zaskoczony, że na dość słabym już sprzęcie (areno 200 i 600Mhz Quallcoma) wszystko działało bardzo fajnie, w wysokich detalach i do tego nie przycinało się. Za to bardzo duży plus. Bardzo ładna grafika. Dźwięk przyzwoity.

Polecamy grę, jest ona dość prosta, a mimo to wciąga na długi czas.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button