Aplikacje na iOSDarmoweiOS

Cocktails by ItalianYummy – chętni na smakowite drinki?

Jeżeli jesteście smakoszami, z pewnością spodoba Wam się produkcja od Mattia Confalonieri. W jej obszernym wnętrzu znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na napoje – zarówno te z alkoholem, jak i bez niego. Człowiekowi kręci się w głowie na samą myśl o tych specjałach!

Cocktails by ItalianYummy znajdziecie setki różnych drinków, sposoby ich przygotowywania, potrzebne gadżety, które przydadzą się podczas tworzenia, oraz zakładkę, w której sprawdzicie różne rodzaje szkła. Nie ma co – bierzemy się do picia!

Aplikacja jest stworzona w bardzo ładny sposób. Uruchamiając główne menu, znajdziecie kilka kategorii: koktajle, rodzaje alkoholi, szkła, w których podaje się poszczególne drinki, przybory do ich robienia (jak na przykład shaker), wyszukiwarkę koktajli, oraz kolorystyczne wybieranie napoju.

Najbardziej zaciekawiła mnie ostatnia opcja. Kiedy wejdziecie w zakładkę ,,cromococktails”, zobaczycie paletę kolorów. Wystarczy że wybierzecie barwę, w jakiej chcielibyście znaleźć napój, a aplikacja sama wyszuka coś, co będzie odpowiednie na daną okazję. Babski wieczór? Nic prostszego – kliknijcie róż i delektujcie się wielkim wyborem zmiksowanych trunków.

Każdy koktajl jest dokładnie opisany. Znajdziecie informacje na temat proporcji, sposobu przygotowania, oraz podania. Przy każdym opisie jest propozycja podania. Użytkownicy aplikacji mogą samodzielnie wstawiać zrobione przez siebie drinki, dzięki czemu będziecie mieć okazję na zaczerpnięcie inspiracji.

Wybrany drink można skomentować, bądź oznaczyć serduszkiem, jako ulubiony. Ok – załóżmy, że bardzo lubicie połączenie malibu z blue curacao. Co robicie? Uruchamiacie wyszukiwarkę drinków i wpisujecie dwa wspomniane trunki. Efekt jest taki, że program wyszukuje wszystkie pozycje, które w swoim opisie zawierają wpisane przez Was składniki.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać, kiedy zrobię jakieś kolorowe cacko z dostępnych na stronie propozycji. Mam w planach sprawdzić napój, który ma najwięcej serduszek, a następnie stworzyć go własnymi rękoma. Postaram się, aby degustacja nastąpiła po godzinach pracy :) Polecam wszystkim dorosłym, którzy lubują się w napojach z dodatkiem alkoholu.

icon
Cocktails For Real Bartendermattia confalonieriFood & DrinkBezpłatneDownload

Review Overview

Pomysł
Wygląd
Możliwości

Polecamy

Stwórzcie rewelacyjne drinki w zaciszu własnego domu. Wybierzcie ulubiony kolor, a aplikacja znajdzie coś specjalnie dla Was.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close