Bridge the Wall – budujemy mosty dla Pana…Samochodzika

Gry, w których buduje się mosty, nie są żadną nowością. Ciężko jest jednak znaleźć produkcje takie, jak chociażby „Bridge the Wall”, gdzie gracz musi „łatać” przepaści tak szybko, jak to możliwe.

Bridge the Wall to przedstawiciel bardzo prostych gier, które mają za zadanie przede wszystkim oderwać na chwilę od rzeczywistości i zająć kilka minut wolnego czasu. Nie spodziewajcie się zatem po opisywanej produkcji skomplikowanej, zagmatwanej fabuły czy olśniewającej oprawy graficznej. Spodziewajcie się za to „pięciominutówki” potrafiącej zabić nudę.

W produkcji studia Innovative Games musimy, jako gracze, chronić pewien terenowy samochód przed spadkiem w przepaść. Aby tego dokonać, w odpowiednich momentach przychodzi nam łączyć odpowiednie elementy i tym samym budować proste w konstrukcji mosty.

Gra nie składa się z zatrważającej ilości leveli, a tylko i wyłącznie z jednego. Nie chodzi więc w niej o to, by przechodzić jedne poziomy i odblokowywać kolejne. Musimy za to bić własne rekordy i chwalić się z nimi przed znajomymi. Tego typu system rozgrywki znany jest już pewnie wszystkim z Was, a więc o jego szczegółach pisać nie trzeba.

Początkowo Bridge the Wall wydaje się być nudną produkcją. Budowanie mostów nie sprawia większych problemów, a więc nie odczuwa się frajdy z tego, że samochód bezpiecznie przejechał nad przepaścią. Z biegiem czasu pojazd zaczyna jednak jeździć coraz szybciej i tak naprawdę dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa. Zresztą, jak zagracie – przekonacie się sami.

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, grafika w mobilnym produkcie Innovative Games nie należy do najładniej wyglądających i najnowocześniejszych. Zdecydowanie gorzej jest jednak z oprawą dźwiękową, która – naszym zdaniem – nijak pasuje do gry z samochodem w roli głównej.

Grę z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Jest ona do pobrania za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button