Starcie aplikacji do obsługi SMS-ów i MMS-ów

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała aplikacje do obsługi wiadomości SMS i MMS na Androida. Ponadto przyjrzała się e-albumowi Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania wydanemu z okazji jubileuszu pracy twórczej rysownika oraz przetestowała SwiftKey Note – aplikację do tworzenia notatek.

Program Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania to mobilna galeria zawierająca kilkaset satyrycznych obrazków. Została oddana w ręce użytkowników iPadów, by mogli oni wygodnie przeglądać bogatą kolekcję prac artysty.

mleczko

SwiftKey Note jest notatnikiem współpracującym z popularnym Evernote. Najważniejszym elementem aplikacji jest „inteligentna” klawiatura, która oferuje nam opcję autouzupełniania. Program jest darmowy i ma ogromny potencjał. Brakuje mu wprawdzie funkcji flow znanej z Androida i oczywiście polskiego słownika, ale liczymy, że niedługo się pojawią.

Jeśli Wam się znudził lub też nie przypadł do gustu podstawowy mechanizm obsługujący SMS-y i MMS-y w systemie Android, to może zainteresują Was aplikacje z pojedynku. Ich twórcy oferują alternatywne rozwiązania dla odbierania i wysyłania mobilnych wiadomości. Zapraszamy na pojedynek hello sms i GO SMS Pro.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button