„The Sims: FreePlay” już dostępne w Android Markecie

Gra The Sims należy do grona bardzo popularnych produkcji – nie tylko tych przygotowanych z myślą o użytkownikach PC-tów, lecz także smartfonów. Do tej pory nie można było jednak znaleźć w Android Markecie bezpłatnej wersji hitu od Electronic Arts. Na szczęście, dla wszystkich fanów wirtualnego świata, to się zmieniło, a wszystko dlatego, że w sklepie internetowym od Google pojawiła się właśnie gra o nazwie „The Sims: FreePlay”.

The Sims: FreePlay to produkcja, której na pewno nie trzeba przedstawiać żadnemu z naszych Czytelników. Bo nawet jeśli ktoś nie darzy jej sympatią, to zapewne wie, o co mniej więcej w niej chodzi. Pominiemy więc w tym wpisie tradycyjne wyjaśnienie zasad gry i przejdziemy od razu do konkretów.

A naprawdę jest o czym pisać, bo bezpłatna, mobilna wersja Simsów oferuje naprawdę wiele możliwości i to – co bardzo ważne – zupełnie bezpłatnie (wystarczy spojrzeć na ceny innych wersji The Sims, by dowiedzieć się, że darmowa wersja hitu od EA jest naprawdę czymś godnym uwagi).

Zacznijmy od tego, że The Sims: FreePlay umożliwia nam stworzenie maksymalnie szesnastu Simów, których życiem możemy kierować w dowolny sposób. Wprawdzie jest to jakieś ograniczenie, ale raczej mało kto tworzy aż tak wiele bohaterów. Możemy więc śmiało napisać, że dla przeciętnego użytkownika limit w tworzeniu Simów nie będzie wielkim problemem.

Oczywiście w omawianej przez nas wersji aplikacji amerykańskiego producenta gier nie zabrakło też opcji pozwalającej nam na budowę domu oraz urządzania jego wnętrza. W The Sims: FreePlay są także i zwierzęta, którymi musimy się opiekować.

Na koniec jeszcze jedna ważna funkcja – życie naszych bohaterów odbywa się w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że gdy u nas za oknem jest już późny wieczór, również i nasze „wirtualne postaci” z The Sims zaczynają pomału przygotowywać się do snu.

Szkoda tylko, że aby używać bezpłatnej wersji Simsów trzeba mieć stały dostęp do Internetu, co całkowicie uniemożliwia nam grę w miejscach bez sieci Wi-Fi.

Nie zapomnijmy też o tym, iż The Sims: FreePlay już jakiś czas temu wyszły również i na iOS-a (LINK).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button