Magic Butt – animowana tapeta na smartfona dla panów

W Android Markecie aż roi się od różnego rodzaju animowanych tapet, które pozwalają nam na personalizację naszego smartfona. Magic Butt to zupełnie inna tapeta na smartfona od wszystkich i dlatego właśnie postanowiliśmy o niej wspomnieć. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu można znaleźć o niej coraz lepsze opinie w sieci i – co ciekawe – nie tylko od przedstawicieli gatunku męskiego, choć to przede wszystkim dla nich ona powstała.

Opisywana przez nas w tym wpisie tapeta jest dość specyficzna i na pewno nie przypadnie do gustu każdemu z Was. Znajdą się pewnie tacy Czytelnicy, którym pomysł zastosowany w Magic Butt wyda się dziecinny albo wręcz bulwersujący, ale i tak mamy nadzieję, że większości z Was ta animowana tapeta na smartfona się spodoba, tak samo jak – nie ukrywamy tego – spodobała się i nam oraz…przedstawicielkom płci pięknej, którym ową aplikację prezentowaliśmy.

Jak to zwykle bywa w narzędziach personalizacyjnych, wszystko powinien wyjaśnić Wam już sam filmik prezentujący zasady działania Magic Butt.  Nasz blog powstał jednak po to, by zamieszczać w nim przede wszystkim wpisy tekstowe, tak więc napiszemy pokrótce o co chodzi w opisywanej przez nas tapecie oraz przedstawimy naszą ocenę.

O tym, w jaki sposób działa Magic Butt nie trzeba pisać wiele. Po prostu po instalacji tej aplikacji mamy możliwość ustawić w naszym telefonie tapety przedstawiającej tylne walory kobiecego działa, które możemy dotykać, a także nimi potrząsać. W sumie nic wielkiego, ale jednak tapeta – ze względu na dość solidne wykonanie – naprawdę może się spodobać i to – jak już wspomnieliśmy – nie tylko panom.

Niestety, Magic Butt nie jest bezpłatny i trzeba za niego zapłacić w Android Markecie nieco ponad dwa złote. Czy warto? Na to pytanie powinniście sobie odpowiedzieć sami, choć my ze swojej strony na pewno możemy polecić opisywaną tapetę.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button