Magic Butt – animowana tapeta na smartfona dla panów

W Android Markecie aż roi się od różnego rodzaju animowanych tapet, które pozwalają nam na personalizację naszego smartfona. Magic Butt to zupełnie inna tapeta na smartfona od wszystkich i dlatego właśnie postanowiliśmy o niej wspomnieć. Tym bardziej, że od jakiegoś czasu można znaleźć o niej coraz lepsze opinie w sieci i – co ciekawe – nie tylko od przedstawicieli gatunku męskiego, choć to przede wszystkim dla nich ona powstała.

Opisywana przez nas w tym wpisie tapeta jest dość specyficzna i na pewno nie przypadnie do gustu każdemu z Was. Znajdą się pewnie tacy Czytelnicy, którym pomysł zastosowany w Magic Butt wyda się dziecinny albo wręcz bulwersujący, ale i tak mamy nadzieję, że większości z Was ta animowana tapeta na smartfona się spodoba, tak samo jak – nie ukrywamy tego – spodobała się i nam oraz…przedstawicielkom płci pięknej, którym ową aplikację prezentowaliśmy.

Jak to zwykle bywa w narzędziach personalizacyjnych, wszystko powinien wyjaśnić Wam już sam filmik prezentujący zasady działania Magic Butt.  Nasz blog powstał jednak po to, by zamieszczać w nim przede wszystkim wpisy tekstowe, tak więc napiszemy pokrótce o co chodzi w opisywanej przez nas tapecie oraz przedstawimy naszą ocenę.

O tym, w jaki sposób działa Magic Butt nie trzeba pisać wiele. Po prostu po instalacji tej aplikacji mamy możliwość ustawić w naszym telefonie tapety przedstawiającej tylne walory kobiecego działa, które możemy dotykać, a także nimi potrząsać. W sumie nic wielkiego, ale jednak tapeta – ze względu na dość solidne wykonanie – naprawdę może się spodobać i to – jak już wspomnieliśmy – nie tylko panom.

Niestety, Magic Butt nie jest bezpłatny i trzeba za niego zapłacić w Android Markecie nieco ponad dwa złote. Czy warto? Na to pytanie powinniście sobie odpowiedzieć sami, choć my ze swojej strony na pewno możemy polecić opisywaną tapetę.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button