Squids – sympatyczna strategia na iOS-a

Szukasz gry z ładnie wyglądającą grafiką, a do tego lubisz produkcje strategiczne ? Jeżeli tak, to bez wątpienia powinieneś zainteresować się bardzo ciekawym tworem ekipy The Game Bakers, który można znaleźć w sklepie internetowym Apple pod nazwą Squids.

Już po pierwszym uruchomieniu Squids na pewno niektórzy z Was mogą powiedzieć: „O, nie, to kompletnie nie dla mnie”. Dlaczego? Otóż aplikacja ta charakteryzuje się w pewnym sensie zbyt „przesłodzoną” oprawą graficzną, która ma tylu samo zwolenników, jak i przeciwników. Jeżeli więc należysz do grona tych drugich, to na pewno opisywana przez nas gra nie przypadnie Ci do gustu.

Akcja gry Squids rozgrywa się na dnie oceanu, gdzie ośmiornice walczą z innymi wodnymi stworzeniami. Nasze zadanie polega natomiast na przesuwaniu wybranych przez nas bohaterów w taki sposób, by zadawać obrażenia naszym rywalom. W sumie to nic trudnego, jednak i tak gra stworzona przez  The Game Bakers potrafi zająć nam sporo czasu.

A wszystko dlatego, że rozgrywka jest na tyle rozbudowana, iż nie nudzi nam się nawet po kilkudziesięciu minutach. Możemy bowiem wybrać kilka różnych postaci, z których każda charakteryzuje się czymś zupełnie innym i pozwala nam na szybsze bądź wolniejsze pokonywanie wrogów albo, na przykład, uzdrawianie.

Poza tym Squids posiada wspomnianą już przez nas kolorową i bardzo miłą dla  oka (przynajmniej dla nas) grafikę oraz solidnie przygotowaną oprawę dźwiękową, którą na pewno można także zaliczyć do listy atutów.

Podsumowując, jeśli szukasz produkcji, która zajmie Ci sporo czasu, a do tego zapewni Ci rozrywkę na dobrym poziomie, zachęcamy Cię do zajrzenia na AppStore i pobrania gry Squids (jej obecna cena wynosi 1,59 €).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button