Quarrel Deluxe – poszerz swój zasób słownictwa

Zdarzyło Ci się kiedyś, że rozmawiałeś w języku obcym i w pewnym momencie zaczęło brakować Ci potrzebnych słów? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do przeczytania tego wpisu, w którym opiszemy bardzo ciekawą aplikację Quarrel Deluxe, która – choć nie jest edukacyjna – potrafi poszerzyć nasz zasób niezwykle potrzebnego w dzisiejszych czasach angielskiego słownictwa.

Z angielskim słownictwem mamy do czynienia na co dzień, dlatego raczej nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że znajomość jak największej ilości słów najpopularniejszego języka naszego globu jest bardzo przydatne.

Quarrel Deluxe to gra, w której naszym zadaniem jest układanie angielskich słów z dostępnych na ekranie liter (maksymalnie osiem wyrazów). Rozgrywka nie polega jednak tylko i wyłącznie na słownej zabawie na naszym ekranie. Twórcy ze studia Indiagames postanowili bowiem do swojej produkcji wpleść bardzo ciekawy element swego rodzaju gry wojennej.

W jaki sposób się to odbywa? Otóż dana plansza podzielona jest na kilka obszarów, na których znajdują się oddziały wojsk. Aby zaatakować i przejąć miejsce zajęte przez wrogo nastawione do nas zastępy musimy stoczyć wspomniany już przez nas pojedynek na słowa. Im więcej słów uda nam się ułożyć, tym więcej punktów otrzymamy. Co jednak ciekawe, to nie długość danego wyrazu ma znaczenie przy punktacji, a to, jakich liter użyjemy.

Wielu z Was może zapytać – co sprawia, że Quarrel Deluxe pomaga nam poszerzyć zasób słownictwa? Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta: gra pozwala nam zapoznawać się z opisem słownikowym danego wyrazu (oczywiście opis dostępny jest po angielsku, lecz spokojnie z jego tłumaczeniem poradzi sobie każdy).

Jeżeli więc szukasz aplikacji, która pozwoli Ci w nauce angielskiego, lecz nie lubisz standardowych gier edukacyjnych, to zachęcamy Cię do odwiedzenia AppStore, skąd można pobrać Quarrel Delux.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button