Early Bird – sympatyczna gra z niebieskim ptaszkiem w roli głównej

Na łamach naszego blogu pisaliśmy już o wielu produkcjach, w których główną rolę odgrywały ptaki. Nie wiemy dokładnie, co takiego autorzy aplikacji widzą w tych stworzeniach i  tak naprawdę nie musimy tego wiedzieć. Ważne jest po prostu to, że w Android Markecie wciąż można znaleźć sympatyczne i godne polecenia gry takie, jak opisywany przez nas w tym wpisie „Early Bird”.

„Early Bird” to produkcja, w której można zakochać się już od pierwszego uruchomienia. Wprawdzie nie zastosowano w niej żadnych trójwymiarowych efektów graficznych czy setek poziomów potrafiących zająć nam kilkadziesiąt godzin, lecz mimo to posiada swój urok i sprawia, że naprawdę bardzo miło spędza się przy niej czas.

Zasady opisywanej przez nas gry nie są skomplikowane i tak naprawdę nie trzeba o nich pisać wiele. Nasze zadanie polega po prostu na omijaniu różnego rodzaju przeszkód oraz „zbieraniu” latających owadów, za które otrzymujemy dodatkową ilość punktów.

Także sterowanie w „Early Bird” nie jest czymś trudnym, bowiem ogranicza się ono jedynie do dotykania ekranu wtedy, gdy chcemy, by nasz ptaszek użył swoich skrzydeł i uniósł się w powietrzu.

Produkcja studia Booyah oferuje jednak w sumie ponad 70 poziomów, dzięki czemu możemy przy niej spędzić naprawdę wystarczająco dużo czasu, jak na jedną prostą grę.

Podczas testowania opisywanej przez nas aplikacji przypadła nam do gustu również i zastosowana w niej oprawa dźwiękowa, która może i na kolana nie powala, lecz jest bardzo przyjemna dla ucha i szybko się nie nudzi.

Nie należy też zapominać, że „Early Bird” to gra bezpłatna, w którą pograć mogą zarówno użytkownicy urządzeń z iOS-em (LINK), jak i Androidem (LINK).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button