3D Plane Flying Parking – panie pilocie, dziura w samolocie!

Jeżeli marzyliście kiedykolwiek o karierze pilota – nie, nie takiego od telewizora – powinniście zainteresować się 3D Plane Flying Parking. Jeśli średnio Was to interesowało, to może podczas zabawy w opisywanej aplikacji zyskacie szacunek do ludzi, którzy pilotują wielkie, podniebne maszyny!

Produkcja studia Hybrid Touch Games to świetna okazja na sprawdzenie się za sterami różnego rodzaju samolotów. Spotkacie się zarówno z tymi jednoosobowymi, odrzutowcami, bombardierami, dronami, jak i z wielkimi dreamliner’ami, które widujecie często nad swoimi głowami. Wybierzcie tryb gry: normalny, dla dzieci, zabawny, dla maluchów. Jeżeli jesteście odważni, zdecydujcie się na deluxe.

Jeżeli chodzi o darmową zabawę… kliknijcie od razu na ,,normal”, w przeciwnym razie zostaniecie zasypani informacjami o płatnościach w celu odblokowania innych opcji. Wystarczająco ciekawa jest podstawowa wersja, aby dobrze bawić się przez dobre kilka godzin. Kolejnym zadaniem będzie wybranie sposobu sterowania.

Na ekranie zauważycie różnego rodzaju przyciski. Z lewej strony znajdziecie wajchę, która umożliwi zwiększenie prędkości lotu. Prawa strona to joistick, który jest bardzo delikatny na wszelkie możliwe ruchy. Wystarczy o milimetr przesunąć stery, aby zmienić tor lotu.

Na środku widzicie kilka wyświetlaczy, które sprawią, że będziecie wiedzieć w jakim kierunku prowadzić samolot. Waszym celem jest wystartowanie w taki sposób, aby nie spowodować katastrofy, przelecieć odpowiednią odległość, mieszcząc się w zielonych krążkach, a następnie wylądowanie w wyznaczonym miejscu. Może się wydawać banalne, ale zadanie jest dość trudne.

O ile ze startem poradziłam sobie w około 10 minut (z czego 9,5 to była wiązanka brzydkich słów), o tyle z lądowaniem miałam poważne kłopoty. Autorzy gry nie stworzyli samouczka, więc musiałam się domyślać co mam po kolei robić. Oczywiście nie udało mi się osiągnąć sukcesu. Wierzę jednak, ze Wam pójdzie lepiej ;) Graficznie fajnie, dźwiękowo fajnie. Poziom trudności jest jednak chyba nie dla mnie. Zawsze miałam problem z symulatorami lotu :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button