iFighter 2: The Pacific 1942 – powstrzymaj japońskich kamikadze

I oto kolejna gra wojenna zagościła na łamy AppsBlog.pl. Tym razem jest to produkcja studia EpicForce Entertainment Ltd., w której wcielamy się w rolę pilota samolotu, który walczy z lotniczą japońską armią. W grze przyjdzie nam pokonywać trudne misje, w których trzeba będzie wykazać się sprytem i dobrą strategią.

iFighter 2: The Pacific 1942 to bardzo dobrze zapowiadająca się produkcja, która mnie podczas testów wciągnęła na dwie godziny. Udało mi się przejść cztery misje w prostym trybie. Sprawdźcie swoje szanse :)

Może się wydawać, że samoloty mogą być zestrzeliwane jedynie z powietrza. Nic bardziej mylnego – w produkcji z tego wpisu przekonacie się, że ostrzał z wodnych statków, czy platform może być równie skuteczny, jak ten lotniczy.

Wybieracie sekwencje samolotów, jakich chcecie użyć podczas wojny. Zwykle jest to jeden duży samolot na środku, z dwoma mniejszymi po bokach. Za zdobyte podczas gry pieniądze możecie kupować nowe maszyny, oraz ulepszać obecne. W sklepie dla gracza możecie zaopatrywać swoje wojska w dodatkowe rakiety, które umożliwią szybkie rozprawienie się z wrogiem w krytycznej sytuacji.

O czym na pewno trzeba wiedzieć podczas rozpoczynania swojej przygody z iFighter 2? O paliwie. Podczas lotu i ataku na inne samoloty będziecie tracić sporą jego ilość. W grze bardzo ważne jest zwracanie uwagi na poziom paliwa – widoczny jest na górnym pasku w grze. Jeżeli po drodze znajdziecie kanister, warto go złapać – będziecie mieć pewność, że dolecicie do końca misji z pełnym bakiem.

Niektóre z samolotów, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć, są dużo większe od naszych. Trzeba wielu pocisków, aby je zniszczyć. Nasze maszyny mają podstawowe działa. Jeżeli podczas gry zauważycie na ekranie spadające obiekty z nabojami, możecie być pewni, ze przydadzą Wam się podczas walki. Dzięki nim zwiększycie siłę strzału, oraz ich kierunek.

Jeżeli Waszym przeciwnikiem będzie statek, musicie kierować strzały w miejsca, z których zostajecie ostrzeliwani. Tylko taki sposób ataku umożliwi Wam przetrwanie.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button