Scruff – aplikacja dla mężczyzn szukających … innych mężczyzn

Scruff to aplikacja skierowana do mężczyzn, którzy z różnych powodów szukają kompana. Dzięki możliwości ustawienia danych lokalizacyjnych, mamy szansę na ustalenie najbliższego okręgu, w którym zaczniemy poszukiwania.

Użytkownicy programy studia Perry Street Software to tylko u wyłącznie mężczyźni. Część z nich ma nadzieję na znalezienie partnera w sieci, a inni zapatrują się na czysto koleżeńskie relacje, polegające między innymi na wspólnych wypadach na kosza, czy do klubów. W opisywanym portalu znajdzie się miejsce dla homoseksualistów, bi, oraz hetero.

1111

Osoby homoseksualne bardzo często kryją się ze swoją orientacją, nie widząc o tym, że dookoła nich jest cała masa podobnych osób. Wystarczy założyć profil, by mieć dostęp do ogromnej bazy potencjalnych partnerów. Praktycznie każdy posiadacz konta ma wstawione zdjęcie, a także uzupełnione dane, w których określa swój wygląd, a także preferencje.

W każdej chwili możemy sprawdzić użytkowników, którzy są online, dzięki czemu dość szybko nawiążemy interesujące nas znajomości. Większość mężczyzn, którzy zarejestrowali się w aplikacji, pokazuje swoje nagie torsy, co jest nie lada gratką dla kobiet. Fakt inne orientacji prawdopodobnie szybko ugasi pragnienia :)

2222

Profil wybrańca można skomentować, oznaczyć gwiazdką, bądź napisać prywatną wiadomość. Na próbę wpisałam swoje dane lokalizacyjne i okazało się, że w odległości bliższej niż 300 metrów przebywa co najmniej kilku mężczyzn posiadających konto na opisywanym portalu.

Z moich obserwacji wynika, ze takie narzędzie bardzo pomoże w normalnych relacja międzyludzkich. Do tej pory skrywane problemy będą mogły ujrzeć światło dzienne, a ilość potencjalnych kandydatów na partnerów wzbudzi w mężczyznach poczucie nieodosobnienia. Fajny pomysł, aczkolwiek nie skorzystam :)

icon
SCRUFF - Gay Dating & ChatPerry Street Software, IncSocial NetworkingBezpłatneDownload

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button