Robots Love Ice Cream – lodowa limuzyna do zabijania robotów

Robots Love Ice Cream to bardzo przyjemna produkcja od Ayopa Games, w której wcielamy się w rolę kierowcy ciężarówki. Przewozimy lody. Tak się stało, że możemy podróżować po całej planecie – dosłownie. Podczas wyprawy będziemy zmuszeni do walki z robotami, które mają w planach dostać się na Ziemię. Na całe nasze szczęście, obcy uwielbiają lodowe przysmaki. Będziemy mogli to niecnie wykorzystać ;)

Gra składa się z 21 normalnych leveli, 3 bonusowych plansz, oraz kilkunastu achievementsów. Dodatkowo gracze mają okazję na rywalizację z innymi ludźmi za pośrednictwem Game Center.

Naszym zadaniem w każdym poziomie, jest spełnienie określonych z góry misji. Przykładową instrukcją jest zabicie 10 latających robotów. Zasiadamy więc za sterami i zaczynamy zabawę. Na ekranie widzicie ikonki sterowania. Z prawej strony są to klawisze do zmiany kierunku jazdy, z prawej do skoku, oraz strzału.

Naszą amunicją są lody. Podczas gry zbieramy złote fanty, które wyglądają trochę jak fasolka. Aby je zdobyć, musimy zniszczyć robota. Wówczas zamienia się on w interesujące nas obiekty i automatycznie zostaje unicestwiony. Za zarobione fasolki możemy kupić w sklepie dla gracza ulepszenia. Warto odpicować samochodzik w power-upa, który sprawia, że pociski zostają wyrzucane szybciej i z większą siłą. Im więcej fasolek, tym oczywiście lepiej.

Mimo tego, że sceptycznie podchodziłam do Robots Love Ice Cream, zakochałam się i z pewnością nie usunę gierki, dopóki nie przejdę jej całej. Kiedy stwierdzę, że brakuje mi już leveli, prawdopodobnie zabiorę się za walkę z innymi graczami. Sądzę, że dość długo będę musiała czekać na ostateczny level – już w przypadku trzeciego miałam spore problemy. Grę polecam wszystkim, którzy mają ochotę na dobrą i długą zabawę.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button