AndroidDarmoweGry na AndroidaGry na iOSiOS

Follow the Line 2 – zabijacz czasu z najwyższej półki

Follow the Line 2 to gra zręcznościowa, która fantastycznie sprawdza się w roli zabijacza czasu. Jeżeli chodzi o moje odczucia – to typowy, kibelkowy zastępca etykiet od chemikaliów 🙂

davcdav

Gra nie jest skomplikowana ze względu na zasady. Problematyczne może być jednak samo pokonywanie coraz to rozmaitszych trudności. Ze względu na brak ograniczeń w kwestii żyć i zerowych mikropłatności, można śmiało powiedzieć, że gramy tak długo, jak tylko mamy na to ochotę.

Rozpoczynamy od banalnych przeszkadzajek. Przytrzymujemy palec w określonym miejscu planszy i czekamy na uruchomienie mechanizmu. Naszym celem jest utrzymane się na białej trasie. Oczywiście podczas zabawy wielokrotnie będziemy narażani na niebezpieczeństwa, jednak trening w tym przypadku czyni mistrza.

fqfeq

Wraz z sukcesami, odblokowywane będą następne poziomy, a raczej elementy dodatkowe (specjalne, ruchome kule, rozgałęzienia itp.). To wpływa na ciągłe urozmaicanie gry i chęć pobijania swoich rekordów.

Walczymy o każdy milimetr. W menu głównym możemy dostrzec obowiązujący najlepszy wynik, a zaglądając do globalnego rankingu – najlepsze osiągnięcia innych zawodników.

qfcq

Jeżeli chodzi o względu audiowizualne, to zdecydowanie nie mam się do czego przyczepić. Produkcja wygląda bardzo ładnie i jest przyjemna dla uszu. Polecam ją fanom łamigłówek i dynamicznych produkcji zręcznościowych 🙂

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność

Super

Dynamiczna zręcznościówka, która potrafi wciągnąć nawet najbardziej opornych graczy.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close