Spider Square – przyklej się do sufitu i nie daj się rywalom

Studio BoomBit ostatnio bardzo miło mnie zaskakuje. Kilka dni temu opisywałam ich produkcję o nazwie Stack & Ride, a dziś mam okazję na przedstawienie Wam Spider Square. Jesteście ciekawi czym tym razem zabłysnęli twórcy? :)

Co wyróżnia Spider Square na tle innych gier z AppStore, czy Google Play? Przede wszystkim polska wersja językowa, która jest coraz rzadziej widywana w mobilnych aplikacjach. Wszyscy muszą się uczyć angielskiego, żeby móc czerpać przyjemność z gier. Na szczęście BoomBit nie jest tego zdania i za to ich kocham.

Głównym bohaterem w grze jest kwadrat – niezależnie od jego wyglądu (czy to kurczaka, zombiaka, ninja, czy królika). Gracz ma okazję na odblokowanie całej masy bohaterów poprzez wykupowanie ich ze sklepu dla gracza za wirtualną walutę, jaką są kryształki. Owe kryształki na planszy jest niezbyt łatwo zgarnąć, jednak dzięki oglądaniu reklam możemy zdziałać naprawdę dużo.

Naszym celem jest pokonanie jak najdłuższej trasy w prawą stronę, posługując się czarną liną, niczym Spiderman pajęczyną. W momencie, w którym dotykamy ekranu, nasz bohater wystrzeliwuje linę i przyczepia się do sufitu (bądź innego miejsca nad sobą). Póki nie puścimy palca, lina się nie odrywa. Jednym ruchem więc możemy spowodować, że postać zmieni swoją pozycję.

W grze trzeba mieć wyczucie. Z pewnością kilkanaście pierwszych minut poświęcicie na opanowanie sterowania. Później już jest tylko lepiej. Możemy grać samodzielnie, bądź w trybie multiplayer z innymi graczami, walcząc o punkty i miejsce w rankingu. Losowanie to chyba najlepsza opcja na znalezienie przeciwnika, jeżeli nie macie zbyt wielu chętnych znajomych na fejsie ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button