Stack & Ride – BoomBit skroiło nam słodki labirynt śmierci

Stack & Ride to jeszcze pachnąca nowością aplikacja ze sklepu AppStore. Póki co dzieło studia BoomBit dostępne jest tylko na jabłuszka, ale trzeba wyczekiwać pojawienia się produkcji również w Google Play.

wffwe

Zygzaki, labirynty i sześciany – niby wszystko znane i lubiane, ale czy przypadkiem nie mamy tu do czynienia z perfidną kopią? O to bądźcie spokojni – autorzy faktycznie zainspirowali się grami, które odniosły sukces w ostatnich tygodniach, lecz samodzielnie dokonali połączenia idealnego :)

W Stack & Ride wcielamy się w rolę… no właśnie – i tutaj możemy wstawić praktycznie wszystko, co po spłaszczeniu zmieści się w sześcianie. Bałwan, krowa, drwal – takie postaci między innymi odblokujemy w trakcje gry.

eqe

Naszym celem jest dotarcie w jak najdalszy zakątek planszy, zbieranie fantów z planszy (mogą to być części naszej postaci, bądź jej atrybuty), oraz kolekcjonowanie diamentów.

Diamenty są walutą ekskluzywną, za którą kupujemy nowych bohaterów. W zabawie poruszamy się zygzakiem. Główny bohater od samego początku jest w ruchu – jedno nasze pacnięcie powoduje zmianę kierunku o 90 stopni. Zważając na ilość przepaści, szybko nasze palce się zmęczą ;)

effeq

Dobra wiadomość jest taka, że apka dostępna jest w języku polskim. Co więcej – posiada tryb gry dla jednej osoby, oraz multiplayer. Wraz z postępami, mamy okazję na odblokowanie różnych poziomów zaawansowania etapów.

Co powiecie na wieczór spędzony z Stack & Ride? Ja jestem za i pędzę do mojego ajfona! ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button