Box Crush – pudełkowa wersja Tetrisa

Macie ochotę coś zniszczyć, zmiażdżyć, poturbować? Niestety, nie jesteśmy w stanie załatwić Wam worka bokserskiego. Możemy natomiast polecić Wam grę o nazwie Box Crush, którą bez dwóch zdań możemy nazwać pudełkowym Tetrisem.

W Box Crush musimy niszczyć spadające z góry pudełka w tym samym kolorze. Im więcej box-ów o jednakowych barwach uda nam się umieścić obok siebie, tym lepiej, gdyż otrzymamy większą liczbę punktów. Ot, taki niby-Tetris.

Jest jednak jeszcze jeden element dodatkowy – drewniane skrzynie. Te odgradzają nam pudełka, dlatego musimy się ich pozbywać. Nie jest to wcale tak proste, jak mogłoby się wydawać, o czym przekonał się już niejeden gracz.

Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki. W Coloured Mode występują przede wszystkim kolorowe klocki. W Extreme Mode – do naszej dyspozycji oddane zostają także pudełka odpowiadające za całkowite zniszczenie planszy albo takie, które posiadają w sobie niespodziankę w postaci bonusu bądź przeszkadzajki.

Sterowanie w grze ogranicza się do naciskania miejsc, w których chcemy umieścić konkretny klocek. Nic, co można by nazwać skomplikowanym. Grafika nie zachwyca, ale też nie można nazwać ją brzydką. Jak na grę logiczną Box Crush prezentuje się całkiem nieźle. Nie najgorzej brzmi także zastosowana w niej oprawa audio, która potrafi dobrze uprzyjemnić czas spędzony nad aplikacją.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button