Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #34

Witajcie ponownie! Przed Wami drugi w tym miesiącu, a w sumie to już trzydziesty czwarty, odcinek Androidowych Okazji. Jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was sporą dawkę przecenionych gier i programów, które śmiało możecie pobrać na smartfona z systemem Android. Jeśli odkładacie kasę na to, by móc wyskoczyć ze znajomymi do pubu w trakcie trwania mistrzostw świata albo też wielkimi krokami zbliżają się urodziny ukochanej czy imieniny kota – zdecydowanie lepiej trafić nie mogliście!

Photo Studio PRO

Prosty w obsłudze, a jednocześnie bardzo funkcjonalny i przydatny, program, dzięki któremu będziecie mogli zmodyfikować zdjęcia zrobione smartfonem bądź tabletem. Jeżeli nie macie czasu na to, by przyjść do zaawansowanych narzędzi komputerowych takich jak Photoshop czy Gimp, na pewno nie powinniście obok tej promocji przejść obojętnie.

Co oferuje nam Photo Studio PRO? Aplikacja pozwala nam skorzystać z ponad 150 filtrów, z których co najmniej jedną trzecią zaliczyć można do oryginalnych, czy też jak kto woli – unikalnych. Poza tym, możemy w programie przygotować na co najmniej sto sposobów kolaże fotek, a i nie zabrakło też miejsca dla ciekawych efektów, pozwalających nam na zmianę ogólnego charakteru zdjęć.

Dla tych, co zamiast modyfikowania lubią dekorowanie, autorzy programu przygotowali specjalne wirtualne nalepki, które możemy umieszczać na fotografiach, dodając im odpowiedniego uroku. Nie wiem dokładnie ile jest tego typu upiększaczy, ale myślę, że ich liczba spokojnie przekracza tysiąc.

Apka kosztuje obecnie w Google Play $1,99. To 50 procent mniej, niż do tej pory. Pobierz za Photo Studio PRO za $1,99 w Google Play.

Gangstar Vegas 

Znakomita alternatywa dla osób, które nie mogą w chwili obecnej pozwolić sobie na zakup konsolowego hitu GTA V czy też wydanego niedawno Watch_Dogs. Gangastar Vegas – podobnie jak wspomniane przed chwilą produkcje – umożliwia nam wcielenie się w postać człowieka żyjącego na bakier z prawem i cieszenie się przywilejami gangsterskiego życia.

Autorzy gry zapewniają, że ich dzieło posiada mapkę dziewięciokrotnie większą od tej, jaka zastosowana była w pierwszej części serii. Oznacza to, że bez względu na czy będziecie nastawiać się na wypełnianie misji, czy też uliczne szaleństwo i tak będziecie mieli powody do zadowolenia.

W Gangstar Vegas mamy do wyboru ogromną ilość broni oraz sportowych, superszybkich samochodów. Nie tylko jednak to uznać można za zaletę. Warto także pochwalić zastosowaną w apce realistyczną i trójwymiarową oprawę graficzną oraz ścieżkę dźwiękową, pozwalającą nam wczuć się w odpowiedni klimat.

Na co dzień gra kosztuje $2,99. Tylko przez pewien czas można ją mieć za niecałego dolara, a mówiąc dokładniej – 99 centów. Czy to godna uwagi promocja? Zdecydujcie sami. Pobierz Gangstar Vegas za $0,99 w Google Play.

Puddle 

Oryginalna zręcznościówka, w której kierujemy poczynaniami kolorowej płynnej substancji. W porównaniu z innymi grami tego typu, tutaj dostajemy się do końcowego celu, mając na uwadze przede wszystkim siłę grawitacji, tarcia oraz temperaturę. Bez znajomości podstawowych zasad fizyki nie macie więc w Puddle czego szukać.

Apka oferuje nam kilkadziesiąt etapów do przejścia. W każdym z nich czeka na nas cała masa różnego rodzaju przeszkód, których unikamy korzystając z akcelerometru. Mimo że zadanie stojące przed nami wydaje się dosyć łatwe do wykonania, jestem pewny, że niejednemu z Was sprawi spory problem.

Wizualnie Puddle prezentuje się bardzo podobnie do gier takich jak chociażby hit BADLAND. Mroczność pierwszego planu oraz niezwykle barwny plan numer dwa na pewno wśród Was znajdą niejednego miłośnika, który podczas gry nie będzie w stanie w żaden sposób odwrócić wzroku od wyświetlacza swojego urządzenia.

Puddle jest dosyć drogą produkcją. Gdybyście chcieli pobrać ją poza promocją, musielibyście zapłacić prawie 5 dolarów. Obecnie kosztuje ona niecałe trzy „zielone”, tak więc bez wątpienia jest to okazja, jaką warto się zainteresować. Pobierz Puddle za $2,99 w Google Play

FLASHOUT 2

Futurystyczna gra wyścigowa stworzona przez polskie studio Jujube. Jeżeli lubicie rywalizować zarówno w potyczkach z komputerem, jak i w trybie online, jest to dla Was najlepsza propozycja w tym odcinku naszego androidowo-wyprzedażowego cyklu.

FLASHOUT 2 daje nam okazję do ścigania się nowoczesnymi statkami powietrznymi na jednej z dziesięciu tras usytuowanych w różnych wirtualnych miastach takich jak Moskwa, Warszawa, Paryż czy Los Angeles. Możemy spróbować tutaj swoich sił w „luźnym” wyścigu albo też skorzystać z rozbudowanego trybu kariery, w którym staramy się wygrywać turniej po turnieju.

Do największych zalet polskiej „ścigałki” zaliczyć można oprawę audiowizualną. Trójwymiarowe trasy są niezwykle barwne i wyglądają bardzo nowocześnie. Co ciekawe, czysto graficzne elementy dostosowują się do lecącej w tle muzyczki. Na ekranie cały czas możemy więc podziwiać różne kolorowe wywijasy. Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawe rozwiązane. Aż dziw bierze, że mało który producent decyduje się na taki ruch.

FLASHOUT 2 kosztuje w Google Play prawie dwa dolary. Przez krótki czas można skorzystać z oferty specjalnej i pobrać ten tytuł za połowę mniej. Uważacie, że warto? Pobierz FLASHOUT 2 za $0,99 w Google Play.

Touchless Notifications Pro

Wyobraźcie sobie sytuację. Prowadzicie samochód i nagle dostajecie powiadomienie o nowym e-mailu. Chcielibyście przeczytać otrzymaną wiadomość, ale nie możecie przecież ignorować tego co dzieje się na drodze, więc ostatecznie musicie zrezygnować ze swoich zamiarów. Brzmi znajomo? W takim razie na pewno przyda Wam się aplikacja Touchless Notifications Pro.

Dzięki temu dosyć prostemu narzędziu będziecie mogli obsługiwać swojego smartfona, nie patrząc w jego ekran. Program Touchless Notifications Pro przy uruchamianiu wita się z nami i powiadamia o godzinie oraz poziomie naładowania baterii. Kiedy już natomiast jest w użyciu, odczytuje nam na głos wiadomości SMS-owe, e-mailowe oraz wszelkie notatki, jakie mamy zapisane w kalendarzu (zarówno tym domyślnym, jak i pobranym w Google Play).

Oczywiście w aplikacji znalazło się również miejsce dla notyfikacji głosowych dotyczących pogody oraz wszystkich innych powiadomień, jakie znaleźć można w usłudze Google Now.

Mimo że program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, myślę, że bez najmniejszych problemów poradzicie sobie z jego obsługą. Trzeba wziąć pod uwagę, że jak na razie żaden z producentów smartfonów z Androidem nie stworzył asystenta podobnego do Siri, który mówiłby w naszym ojczystym języku.

Touchless Notifications Pro zazwyczaj kosztuje $1,99. Tylko teraz cena tej przydanej apki wynosi 50 procent mniej. Pobierz Touchless Notifications Pro za $0,99 w Google Play.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Na dzisiaj to koniec przecen przygotowanych w ramach Androidowych Okazji. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie którejś z gier albo po prostu macie jakieś propozycje dotyczące naszego wyprzedażowego cyklu – piszcie śmiało w komentarzach!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button