The Amazing Spider-Man pojawił się w Google Play i AppStore

W czwartek, to jest 28 czerwca, w Google Play i AppStore miała miejsce wyczekiwana premiera mobilnej gry The Amazing Spider-Man. Mimo że grę stworzył sam Gameloft, a akcja produkcji jest ściśle powiązana z filmem o Człowieku Pająku, który wchodzi niedługo do kin, nasze pierwsze wrażenia dotyczące najnowszej aplikacji od francuskiego studia nie należą do pozytywnych. Jeżeli jesteście ciekawi, dlaczego, to przeczytajcie ten wpis, a wszystkiego się dowiecie.

Gdy już dowiedzieliśmy się, że Człowiek Pająk wylądował w sieci, wyjątkowo nie spodobała nam się jego cena. Wprawdzie po produkcji Gameloftu można było spodziewać się płatnej produkcji, jednak zdzieranie z graczy 22 złotych jest – według nas – przegięciem. Szczególnie, że, jak się później okazało, nowa gra francuskich programistów wcale nie jest zachwycająca pod jakimkolwiek względem.

Fabuła mobilnej wersji The Amazing Spider-Man jest ściśle powiązana z filmem o tym samym tytule i to pewnie nikogo z Was nie zdziwi. Sama rozgrywka w grze do skomplikowanych jednak nie należy. Prawdę mówiąc, ciągłe bicie przeciwników potrafi znudzić się po kilkunastu minutach. Na szczęście dodano chociaż funkcję ulepszania zdolności naszego Pajączka. Nie spodziewajcie się jednak, że aplikacja o Spider-Manie wciągnie Was na tyle, że nie będziecie mogli pić, jeść bądź spać.

Początkowo wydawało nam się, iż głównym atutem gry z tego wpisu będzie oprawa graficzna. Na pierwszy rzut oka pod względem wizualnym pajęcza gra od Gameloftu prezentuje się naprawdę dobrze. Wiele elementów graficznych jednak zbyt długo się wczytuje, co psuje świetny efekt, a jednocześnie sprawia, że również i trójwymiaru nie można zaliczyć do pełnoprawnych plusów The Amazing Spider-Mana.

Co do wyżej wspomnianych atutów, to na pewno można do nich dodać tryb zwiedzania Nowego Jorku. Pozwala on na bezcelowe skakanie z bloku na blok oraz podziwianiu nowojorskich widoków.  Nie jest to może nic wielkiego, ale na pewno tego typu opcja spodobać się powinna Waszym młodszym braciom bądź dzieciom, które lubią czytać i oglądać historie opowiadające o Spider-Manie.

Jak już pisaliśmy, The Amazing Spider-Man jest dosyć drogą produkcją. W Google Play i AppStore trzeba za nią zapłacić około 23 złotych, a to wyjątkowo wysoka cena.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button