Overkill – przyzwoita strzelanka

Strzelanka od Craneball Studios LLC, która może zainteresować fanów gatunku, bo jest dość dobra. Mnie osobiście zachęcił trailer który znajdziecie pod tym tekstem. Wygląda to dość sensownie, prawda? No i tak własnie jest – niestety nie idealnie.

overkill

Na początku otrzymujemy instrukcje, które mówią nam jak odbywa się całe sterowanie w grze, co pozwoli zapanować nad wszystkimi przyrządami. Należy pamiętać, żeby kontrolować stan swojej amunicji, ponieważ kończy sie dość szybko – no chyba, że tylko ja miałem takie dziwne problemy.

W grze dostępnych jest aż 18 broni. Są to AK-47, M4, RPG, RG6, MP7, MAG, MG4, MSR, SCAR, Marv, HK 417, P90, TECH III, MAC Uzi, ACR, XM8 i pistolet Gatling. Dość przyzwoita ilość.
Oczywiście najpierw zaczynamy od najsłabszych modeli broni. Z czasem można je ulepszać i podnosić ich walory użytkowe. Słaba broń oznacza także to, że nie możemy walczyć z bardzo dobrze wykwalifikowanymi przeciwnikami.

Muzyka jest bardzo nastrojowa co nadaje grze bojowego klimatu. Grafika jest świetna i co najważniejsze, chodzi płynnie mimo niekoniecznie zbyt mocnego sprzętu.

Czym byłaby gra bez mikropłatności? Na szczęście nie psują one tak rozgrywki, jak to czasem bywa w niektórych produkcjach

Ocena gry 8/10.
Gra bardzo dobra. Nic więcej dodawać nie potrzeba.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button