Programoid – aplikacja dla telemaniaków posiadających Androida

Telewizję ogląda niemal każdy z nas, dlatego aplikacja Programoid bez wątpienia przyda się w większym bądź mniejszym stopniu każdemu z użytkowników urządzeń z Androidem. Jest to bowiem narzędzie, które pozwoli Wam sprawdzić aktualny program telewizyjny dla wielu stacji zarówno polskich, jak i mniej popularnych zagranicznych.

  • Kiedyś w każdym domu znajdował się przy telewizorze program TV dostępny w wersji papierowej. W dzisiejszych czasach nie trzeba jednak co tydzień odwiedzać kiosku z gazetami, by dowiedzieć się, co będzie można obejrzeć w telewizji. A wszystko dlatego, że wystarczy zwykły telefon z Androidem. Ciekawe, prawda?

Programoid to niezwykle proste narzędzie posiadające przejrzysty interfejs, z którym poradziłoby sobie nawet dziecko. Po instalacji i uruchomieniu aplikacji, pojawi nam się lista kanałów wszystkich dostępnych w programie kanałów. W sumie Programoid oferuje swoim użytkownikom aktualny program dla ponad 100 stacji telewizyjnych.

Do najciekawszych funkcji aplikacji należy na pewno możliwość ustawienia przypomnienia przed rozpoczęciem ulubionego programu.

Oczywiście, warunkiem korzystania z Programoidu jest dostęp do sieci. Bez niej program nie jest bowiem w stanie zaktualizować „telewizyjnego rozkładu”.

Za ciekawą opcję oferowaną przez polskojęzyczny program można uznać także funkcję oferującą przeczytanie opisu wybranego przez nas programu. Dzięki tej opcji możemy, na przykład, dowiedzieć się jaka jest fabuła danego filmu bądź co wydarzy się w kolejnym odcinku naszego ulubionego serialu.

Dodatkową zaletą Programoidu jest bez wątpienia również brak ceny. Możemy więc ściągnąć program z Android Marketu  całkowicie za darmo i przetestować, czy aplikacja spełnia wszelkie nasze oczekiwania.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button