Gazeta.pl LIVE – bądź na bieżąco z informacjami

gazetaGazeta Wyborcza pod koniec czerwca opublikowała w Google Play aplikację, dzięki której każdy posiadacz smartfona może śledzić na bieżąco to, co dzieje się na świecie. Jak w praktyce spisuje się najmłodsze, mobilne dziecko Agory?

Gazeta.pl LIVE jest typowym programem stworzonym do czytania informacji. Nie ma więc w niej wiele opcji, których nie można by było znaleźć w innych tego typu produktach mobilnych. Mimo wszystko, warto się nią zainteresować. Dlaczego? Odpowiedź za chwilę.

Najnowsza aplikacja Agory prezentuje się bardzo dobrze pod względem wizualnym. Już podczas pierwszego uruchomienia widać, że program został przygotowany w solidny sposób. Jedynym mankamentem, który psuje pierwsze wrażenie jest pojawiająca się przy starcie programu reklama.

Użytkownik programu Gazeta.pl LIVE ma okazję zapoznać się z treścią informacji przygotowanych przez redakcję GW. Poza typowymi newsami z Polski i ze świata, można znaleźć tutaj także wiadomości sportowe, technologiczne oraz te plotkarskie, w których można poczytać o życiu celebrytów.

Plusem aplikacji bez wątpienia jest także dostęp do treści artykułów pojawiających się w serwisach lokalnych. Gazeta.pl LIVE pozwala na czytanie newsów zamieszczonych w portalach takich miast, jak: Warszawa, Szczecin, Trójmiasto, Olsztyn, Białystok. Zielona Góra, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Wrocław, Opole, Łódź, Radom, Kielce, Lublin, Katowice, Częstochowa, Kraków, Rzeszów.

Warto wspomnieć, że w programie istnieje możliwość ustawienia alertów, dzięki którym w panelu powiadomień pojawia się informacja o pojawieniu się nowej informacji.

Gazeta.pl LIVE w Google Play (darmowa)

Ocena AppsBlog: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button