Virtual Table Tennis 3 – gratka dla fanów tenisa stołowego

rakietaBrak stołu do gry w tenisa już nie jest problemem. Po co zastawiać pół pokoju ogromnym stołem do gry, skoro można nosić go w kieszeni?

VTT3 daje szanse na poznanie tajników gry w tenisa początkującym, umożliwia trening średnio zaawansowanym i gwarantuje świetną zabawę profesjonalistom.

Mamy do wyboru różne stopnie zaawansowania, single, multiplayer oraz wszelkie możliwe rakiety i stoły.

Jedną z najciekawszych możliwości, jakie daje nam Virtual Table Tennis 3, jest szansa na pojedynek z drugą osobą (a nie ze standardowym automatem, mimo, że ten też w grze występuje). Mamy do wyboru cztery opcje multiplayer’a: head to head, online lobby, bluetooth oraz gamecenter. Każda z nich inna i każda daje masę radości.


Ścieżka dźwiękowa gry jest na wysokim poziomie. Muzykę i poszczególne odgłosy (typu brawa) można dopasować do własnym upodobań.

Jedynym minusem, jaki dostrzegłam w tej grze, jest drobne opóźnienie pomiędzy odbiciami przeciwnika w trybie online lub gamecenter. Nie widzimy dokładnie momentu odbicia piłki przez druga osobę, dostrzegamy natomiast moment odbicia od naszej części stołu. Zdarza się, ze nie mamy już wtedy czasu na reakcje. Ale można się do tego przyzwyczaić.

Virtual Table Tennis 3 za darmo w AppStore

Ocena appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button