Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #125

Niedzielny wieczór poświęcimy w pełni promocjom na Androida i iOS-a. W tym wpisie dowiecie się, jakie gry kupicie taniej w Google Play, a w AppSale’u, który zostanie wypuszczony trochę później, sprawdzicie co możecie zgarnąć okazyjnie za darmo z AppStore.

Gotowi na szok cenowy? No to zaczynamy :)

Propozycje na dziś: Hitman GO (przecena z około 20 złotych na 5,44 zł.), Hitman: Sniper (przecena z około 20 złotych na 5,42 zł.), oraz Punch Club (przecena z około 40 złotych na 14,48 zł.).

Hitman GO

W Hitman GO gracz ma za zadanie uruchomienie swoich szarych komórek i włączenie logicznego myślenia w każdym elemencie gry. Naszym celem jest ustalenie takiej strategii, by poruszać się po siatce, unikać wrogów i jednocześnie załatwić tych, których trzeba.

Nie zdziwi Was pewnie fakt, że w produkcji spotkacie się ze świetną oprawą wizualną i dźwiękową. Przy pomocy sklepu dla gracza mamy okazję na kupowanie nowych przebrań, czy karabinów.

Hitman GO to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Zmuszająca do myślenia gra wciągnęła do tej pory miliony graczy :)

Przecena z około 20 złotych na 5,44 zł. Pobierz w Google Play.

 

 

Hitman: Sniper

Lubicie gry snajperskie? Jeśli tak, pewnie ucieszy Was informacja, że obecnie na urządzenia z Androidem możecie pobrać w promocyjnej cenie grę Hitman: Sniper :)

Co tu dużo mowić – wcielamy się w rolę Agenta 47 i zabijamy cele – różnych ludzi przy użyciu różnych rodzajów broni. Dzięki dużej możliwości rozwoju, nie ma mowy o nudzie. Bawimy się samodzielnie, bądź rywalizujemy z przyjaciółmi.

Do pokonania mamy około 150 misji. Oznacza to mniej więcej tyle, że w Hitmanie spędzimy nie minuty, nie godziny, lecz całe tygodnie ;)

Przecena z około 20 złotych na 5,42 zł. Pobierz w Google Play.

 

 

Punch Club

Punch Club to sportowa strategia, w której wcielamy się w rolę syna znanego bijatyki. Musimy zemścić się na wrogach, a to wymaga wielu poświęceń. Z pomocą menadżera (właśnie nas), pniemy się po szczeblach kariery, by dojść maksymalnie wysoko.

W zabawie trenujemy naszą postać poza ringiem, jak również bierzemy czynny udział w bitwach. To wszystko w sumie sprawia, że czynnie uczestniczymy w wirtualnym sukcesie zawodnika.

Jeżeli lubicie ten rodzaj rozgrywki, a dodatkowo odpowiada Wam specyficzna – pikselowa grafika, kupujcie bez żadnego zastanowienia. Warto!

Przecena z około 40 złotych na 14,48 zł.). Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button