Solstice Arena – dobra gra MOBA na iOS-a

Jeżeli należycie do fanów gier typu MOBA, które w ostatnim czasie są bardzo popularne wśród ludzi na całym świecie, powinna zainteresować Was produkcja z tego wpisu. Solstice Arena to mobilne dziecko studia Zynga, dzięki któremu będziecie mogli wspólnie ze znajomymi niszczyć bazy wroga w wirtualnym świecie wszędzie tam, gdzie będziecie mieli na to ochotę, a nie jedynie w domu przed ekranem komputera.

Jak to zwykle bywa w przypadku produkcji z gatunku Multiplayer Online Battle Arena, w Solstice Arena naszym zadaniem jest pomóc własnemu teamowi rozprawić się z drużyną przeciwnika. Aby to uczynić, musimy wygrywać bezpośrednie pojedynki z rywalami, niszczyć ich wieże, a na końcu…główną bazę.

W trakcie pojedynczej rozgrywki zbieramy monety. Nietrudno się domyślić, że dzięki nim możemy w specjalnym sklepie ulepszyć swój ekwipunek czy broń. Istnieje także możliwość powiększenia możliwości umiejętności sterowanego przez nas bohatera.

W grze mamy do wyboru kilka klas postaci. Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie zdolności. Możemy korzystać z wirtualnych wojowników, łuczników czy magów. Wszystko zależy od tego, czy lubimy walkę wręcz, czy też raczej preferujemy pokonywać przeciwników z dystansu.

Sterowanie w Solstice Arena jest bardzo proste. Za pomocą tapnięcia w ekran wskazujemy miejsce, do którego sterowana przez nas postać ma dojść, natomiast przyciski po lewej stronie symbolizują poszczególne skille, jakich możemy użyć w walce.

Grafika w opisywanej produkcji stoi na naprawdę wysokim poziomie. Solstice Arena śmiało mogłaby, według mnie, odnieść sukces nie tylko na urządzeniach przenośnych, lecz także PC-tach, których użytkownicy przyzwyczajeni są do realistycznego trójwymiaru.

Solstice Arenę pobrać można z AppStore za darmo. W trakcie gry istnieje możliwość ulepszenia swojej postaci, wykorzystując prawdziwe pieniądze.

Solstice Arena w AppStore (darmowa)

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button