Bowling Game 3D – kręgle w roli głównej

Zdarza Wam się odwiedzać kluby bowlingowe? Jeżeli tak, wiecie jak fantastyczna, ale i droga jest to rozrywka. Co powiecie na bardzo tanią wersję kręgli na ,,jabłuszkowe” urządzenia – zarówno iPhony, iPody, jak i iPady? Dobra grafika, świetne sterowanie, dużo możliwości personalizacji – do boju!

W Bowling Game 3D mamy szansę na poznanie tajników gry w kręgle, czyli jedną z najpopularniejszych gier klubowych, jakie dostępne są na rynku. Uruchamiając aplikacje, wybieramy tryb gry: single player, pass n play lub vs.CPU – osoby lubiące zabawy w pojedynkę, jak i dusze towarzystwa, znajdą coś dla siebie.

Kolejnym etapem jest wpisanie swojego nicku, którym będziemy posługiwać się w grze – tablica wyników również będzie oznaczona wybraną nazwą. Kiedy wykonamy wszystkie zadania przygotowujące, przyjdzie nam jedynie zacząć grę.

Jak już zapewne wiecie, gra w kręgle polega na strąceniu kulą jak największej ilości kręgli. Tych zwykle jest dziesięć. Jeżeli uda nam się przy jednym rzucie pozrzucać wszystkie przeszkody, uzyskujemy maksymalną ilość punktów, oraz otrzymujemy dodatkowy ruch.

Sterowanie kulą jest bardzo proste – do wyboru mamy osiem unikalnych ,,piłek”, którymi możemy operować. Wybór jest ważny, ponieważ każda charakteryzuje się innymi cechami. Wyrzucamy kulę za pomocą przesunięcia palcem po ekranie z odpowiednią prędkością. Jeżeli nie trafimy w wypolerowany parkiet (czyli kula zejdzie na boczny tor), nie zdobywamy żadnego punktu. Dlatego właśnie ważne jest wyczucie kuli i dobranie odpowiedniego jej rodzaju.

Do pobrania za  w AppStore za €1,79.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button