Rolly Poly – przygody turlającego się stworzonka

Niewielkie stworzonko o imieniu Poly, które nigdy nie zrobiło nikomu najmniejszej krzywdy, potrzebuje pomocy. Skały zablokowały mu drogę do kryjówki. Jesteś w stanie pomóc? Oczywiście, wystarczy tylko…sprawny palec.

W Rolly Poly musimy jak najszybciej skierować główną bohaterkę do jej mieszkanka. Robimy to, niszcząc skały blokujące drogę. W jaki sposób? Po prostu przecinamy je za pomocą palca. Im mniej ruchów wykonamy w danej planszy, tym lepiej, gdyż otrzymamy wówczas więcej gwiazdek podsumowujących nasze starania.

Mimo że pierwsze plansze są dość nieskomplikowane, przyznać trzeba, iż Rolly Poly potrafi nieźle namieszać nam w głowie. Późniejsze levele nie należą do najprostszych. Aby je przejść, bardzo często trzeba sporo pogłówkować. Oczywiście, można wszystko robić na oślep. Nie o to chyba jednak chodzi, prawda?

Oprawa graficzna opisywanej gry stoi na dobrym poziomie. Wprawdzie trójwymiaru tu nie doświadczymy, ale jeśli ktoś nie jest zbyt wymagający, w wyglądzie Rolly Poly nie powinien dostrzec wielu minusów. Podobnie z dźwiękami, które przez kilka minut potrafią skutecznie umilić czas.

Leveli do przejścia mamy wiele. Jeżeli zatem szukacie czegoś na dłużej, a nie tylko godzinkę, dwie – Rolly Poly to gra, na którą nie powinniście żałować miejsca w swoim smartfonie. Szczególnie, iż jest to produkcja darmowa.

Rolly Poly do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button