Dungeon Village – stwórz własne „pixelowe” królestwo

W sieci można znaleźć całe mnóstwo zaawansowanych – pod względem graficznym – produkcji. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wśród naszych Czytelników jest sporo miłośników bardziej „pixelowych” aplikacji i właśnie dlatego w ostatnim wpisie tego tygodnia postanowiliśmy przedstawić Dungeon Village – grę studia Kairsoft, które znane jest przede wszystkim z charakterystycznej oprawy graficznej.

Dungeon Village to strategiczna produkcja, w której musimy rozbudowywać własną osadę i stworzyć z niej królestwo z prawdziwego zdarzenia. Nie od razu mamy jednak do dyspozycji ogromny teren i sporą ilość gotówki. Wszystko to zdobywamy dopiero z czasem, gdyż na początku jesteśmy właścicielami jednie bardzo malutkiej działki i jednego pomocnika.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych z naszych Czytelników już sam pomysł na budowanie własnej osady może wydawać się za bardzo skomplikowany. W Dungeon Village wszystko wydaje się trudne jedynie na pierwszy rzut oka, tak więc nawet i osoby niedarzące sympatią produkcji strategicznych powinny w tworze studia Kairsoft znaleźć coś, co przypadnie im do gustu.

To, co przede wszystkim może podobać się w opisywanej grze, to bez wątpienia oprawa graficzna. Ta jest bowiem może i nie bardzo zaawansowana, jednak posiada swój oryginalny, „pixelowy” klimat, który posiada na całym świecie bardzo dużą ilość wielbicieli (co widać zresztą po ilości pobrań produkcji Kairsoftu i innych podobnych ekip).

Warto też napisać o tym, że rozgrywka w Dungeon Village odbywa się na czas. Nie myślcie więc sobie, że będziecie mogli całą wieczność budować jedną osadę, a do tego nie wykazywać się żadnymi umiejętnościami strategicznymi.

Na końcu wpisu postanowiliśmy zamieścić filmik, który jeszcze lepiej będzie w stanie pokazać Wam, na czym dokładnie polega gra Dungeon Village (LINK):

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button