AppSale – promocje w AppStore #158

Witajcie w 158 odcinku naszego cotygodniowego cyklu AppSale. Ten wpis będzie zawierał dwie gry dla dorosłych, oraz jedną edukacyjną produkcję dla dzieci. Jesteście gotowi na szok cenowy? :) Do dzieła!

Oto dzisiejsze propozycje: Battle Riders (przecena z $4,55 na zero), Fishing With Grandpa (przecena z $2,99 na zero), Chain Breaker (przecena z $0,99 na zero).. Dzięki dzisiejszym przecenom, łącznie oszczędzicie około 30 złotych :)

Battle Riders

Battle Riders to wyścigówka, w której zasiadamy za sterami dość specyficznych maszyn (celowo nie używam nazwy ,,samochód”). Wybierając jeden z kilku trybów rozgrywki, staramy się utrzymać w ryzach wehikuł, którym ścigamy się z innymi zawodnikami.

Na początku uczymy się sterowania, by już po krótkiej chwili móc brać udział w prawdziwych zawodach. Podczas jazdy korzystamy z akcelerometru, oraz dotyku. Dotykiem hamujemy, wrzucamy wsteczny, bądź uruchamiamy amunicję do zestrzelenia wroga.

Naszych przeciwników pokonujemy albo sprytem (korzystając z zebranych na planszy power-upów), albo sposobem (zestrzeliwując ich). Im lepszą mamy brykę (ulepszamy ją za zdobyte pieniądze w garażu, bądź kupujemy nową), tym większe szanse na zwycięstwo.

Przecena z $4,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Fishing With Grandpa

Czy są tu jacyś panowie, którzy chcieliby w swoich pociechach zaszczepić miłość do wędkarstwa od najmłodszych lat? Jeśli tak, świetnie się składa, bo opisywana gra Fishing With Grandpa to świetny sposób na sprawienie, by maleć pokochał podwodny świat.

W zabawie biorą udział dzieci w wieku od 3-6 lat. Ich zadaniem jest podawanie wirtualnemu dziadkowi różnych przedmiotów, łapanie ryb, wybieranie przynęty, wskazywanie ławic o określonej ilości okazów, czy kolekcjonowanie złapanych rybek.

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że apka jest w języku angielskim. Co prawda, słowa są proste i zaliczają się do angielskiego na najniższym poziomie, jednak dziecko zupełnie nieporozumiewające się po angielsku, raczej sobie nie poradzi. Reszta niech próbuje ;)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Chain Breaker

Chain Breaker to gra zręcznościowa, w której staramy się przeprowadzić rycerzyka przez naszpikowaną przeszkodami planszę. Przy pomocy własnych palców, rwiemy łańcuchy, usuwamy drewniane belki, załatwiamy przeciwników i robimy wszystko, by przetrwać.

Za zebrane pieniądze możemy kupić w sklepie dla gracza różne fanty, lecz te nie są konieczne do ciekawej zabawy. Ten, kto naprawdę chce się dobrze bawić, z tego rodzaju ułatwiaczy korzystał nie będzie ;)

Graficznie apka wygląda świetnie. Można w niej spędzić wiele godzin, nie martwiąc się o życia, czy cokolwiek innego. Polecam i dzieciom i dorosłym ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button