Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #116

Koniec leniuchowania! Po okresie długich weekendów trzeba wrócić do szarej rzeczywistości i przygotować się na wypełnianie obowiązków dzień za dniem, aż do soboty lub niedzieli. Chcemy poprawić Wam trochę humor, dlatego w dzisiejszym odcinku Androidowych Okazji mamy dla Was masę odjazdowych, przecenionych tytułów. Niektóre z nich dostępne są dosłownie za grosze, a inne nieco więcej. Mimo to – poczytajcie o każdym z nich i bawcie się dobrze!

Oddworld: Munch’s Oddysee

Trójwymiarowa zręcznościówka, dzięki której zwiedziecie mnóstwo nowoczesnych, a jednocześnie abstrakcyjnych, terenów. Jej bohaterem jest przedstawiciel zagrożonych Gabbitów, natomiast jego zadanie polega na odnalezieniu jaj, pozwalających na przetrwanie niezwykle sympatycznego gatunku.

W produkcji czeka na nas wiele przeszkód i przeciwników do przechytrzenia. Nie tylko liczy się tu jednak refleks czy pomysł, lecz także umiejętność logicznego myślenia. Przygotowane wyzwania łamigłówkowe nie powinny być dla Was specjalnie skomplikowane, ale zdecydowanie są dobrym urozmaiceniem zabawy.

Co takiego jeszcze zachęci Was prawdopodobnie do Oddworld: Munch’s Oddysee? Prosty system sterowania i wysokiej jakości grafika. Warto zauważyć, że opisywany tytuł pierwotnie dostępny był tylko dla posiadaczy konsoli Xbox, co mówi samo za siebie.

Promocyjna cena, wynosząca 40 procent mniej dotychczasowej, utrzyma się w Google Play do końca tygodnia. Macie więc już niewiele czasu, by dorwać Oddworld: Munch’s Oddysee za nieco ponad 14 złotych.

Pobierz Oddworld: Munch’s Oddysee za 14,64 PLN w Google Play.

Zombies!!! Board Game

Mobilna wersja znanej planszówki, gdzie staramy się przetrwać w świecie opanowanym przez umarlaków. W przeciwieństwie do tradycyjnej edycji, w tej – co oczywiste – możemy grać nie tylko ze znajomymi, lecz również komputerowymi postaciami.

W Zombies!!! Board Game przygotowano cztery sloty na graczy. Mamy też aż 10 różnych typów oponentów o zupełnie odmiennych strategiach. Jak łatwo się domyślić, wirtualni przeciwnicy są mniej lub bardziej wymagający i dlatego nie wszyscy od razu nadają się dla początkujących.

Gra daje nam ogromne pole do popisu jeśli chodzi o dobór stylu walki z umarlakami oraz oferuje naprawdę wiele rozmaitej broni. Nudzić się nie będziecie i co najważniejsze – wszystko dostępne jest za darmo. Kupujecie grę i macie w niej wszystko, czego potrzeba. Żyć, nie umierać!

Na co dzień Zombies!!! Board Game kosztuje prawie 70 procent więcej, niż teraz. Co by nie mówić – ta przecena jest wyjątkową okazją!

Pobierz Zombies!!! Board Game za 4,85 PLN w Google Play.

Flockers

Przeceniona perełka od twórców Wormsów. Nie wiemy, jak długo potrwa ta promocja, ale jeżeli macie w swoich portfelach złotówkę, przeznaczenie jej na zakup Flockers będzie z całą pewnością bardzo dobrym krokiem!

Gracz w produkcji Flockers stara się przeprowadzić stado owiec przez 60 plansz z niebezpiecznymi przeszkodami w postaci różnej wielkości pił i tym podobnych. To, czy uda się wykonać konkretne cele zależy w głównej mierze od pomysłu i zręczności w podejmowaniu decyzji.

Podczas zabawy przydzielamy owcom różne zadania i próbujemy zrobić wszytko, by jak najmniej z nich zaliczyło śmierć. Niestety, mimo że Flockers nie jest darmową produkcją, znalazło się w niej miejsce dla mikropłatności. Oczywiście, korzystanie z nich nie jest konieczne, ale już sam fakt ich występowania może Was zniechęcić.

Czego można było spodziewać się po producentach kultowych Worsmów? Na pewno świetnego wyglądu. Pod tym względem Flockers na pewno Was nie rozczaruje. Jak widać na screenie, bajkowy, choć nieco brutalny, świat owieczek wygląda przecudnie i trudno się w nim doszukiwać jakichś wad.

Pobierz Flockers za 0,99 PLN w Google Play.

Out There: Omega Edition

Przygodówka osadzona w bardzo odległym Wszechświecie. Gracz kieruje w Out There: Omega Edition osamotnionym astronautą, walczącym o przetrwanie w kosmicznej dziczy. Twórcy przygotowali aż cztery różne zakończenia, dzięki czemu nawet po jednej ukończonej rozgrywce, spokojnie można brać się za kolejne.

Zabawa w Out There: Omega Edition polega na eksplorowaniu planet i zbieraniu surowców. Podejmowane przez nas decyzje mają wpływ na to, czy wystarczy nam paliwa, tlenu oraz innych elementów niezbędnych do zachowania życia. Jeżeli lubicie dane liczbowe, z pewnością ucieszy Was wiadomość, że we wspomnianej grze można napotkać ponad 300 różnych sytuacji. Robi wrażenie, prawda?

Chociaż w Out There: Omega Edition nie mamy do czynienia z trójwymiarowymi postaciami, całość prezentuje się obłędnie. Wszechświat jest tajemniczy i kolorowy, czyli taki, jakim go sobie wyobrażamy. Oprawa dźwiękowa też zasługuje na pochwałę, bo bardzo dobrze buduje nastrój.

Dawno nie było okazji, by pobrać Out There: Omega Edition za mniej niż 4 złote. Co tu więcej pisać? Po prostu – przecena godna uwagi! :)

Pobierz Out There: Omega Edition za 3,59 PLN w Google Play.

Jak już przeżyjecie zbliżający się tydzień (a mamy nadzieję, że z naszymi grami nie będzie to większym problemem), poczytajcie Androidowe Okazje w następną niedzielę. Znów – rzecz jasna – będziemy mieli dla Was dawkę interesujących przecen. A teraz cieszcie się niedzielę! Cześć! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button