Bestdem – przeglądarka obrazków

W ciągu kilku ostatnich lat bardzo popularnymi stały się portale takie jak Besty, Komixxy czy
Kwejk. Powstało, a raczej powstaje ich nadal bardzo wiele. To z racji ogromnych przychodów jakie generują tam reklamy. Bestdem to aplikacja, dzięki której w przyjemny sposób można przeglądać najbardziej serwisy z obrazkami. Od teraz nie trzeba korzystać z przeglądarki internetowej żeby obejrzeć sobie coś śmiesznego w prostej formie. Wszystko zebrane w jednym miejscu, co zdecydowanie wpływa na wygodę.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W Bestdem zawarte są teksty, grafiki, filmiki i nie tylko. Aplikacja umożliwia udostępnianie obrazów poprzez e-mail, a także na Facebooku itp. Aby wykonać tę czynność należy przytrzymać palec na obrazku i wybrać jedną opcje spośród podanych. Możemy ukryć portal, którego nie lubimy aby nie zabierał nam miejsca na wyświetlanej liście. Wiadomo – nie każdy musi lubić daną tematykę.

Aplikacja pozwala przeglądać stronę główną jak i poczekalnie. Dla ludzi, którzy znaja angielski lub chcą go potrenować też znajdzie się coś odpowiedniego. Są to portale: 9gag, Bash ENG, FMyLife, QDB i TFLN. Pozostałe portale: Analizersi, Atak klonów, Bash, Chamsko, Dawniej Dzisiaj, Demotywatory, Fabryka Memów, Fanpik, Gnioty ,Hopaj, Imponujące fakty, Karteczki, Kiep, Komixxy, Kotburger, Kretyn, Kwejk, Machina czasu, Mistrzowie, Nie-chamsko, No to lu, Perełki, Piekielni, Rodzynki, Roflcopter, Sadistic, Student potrafi, Suchary, Super bobas, Ujarani, Weź się tato, Wiocha, Wszechpolska, Wykresy, Yafud.

Podsumowując, aplikacja jest ułatwieniem dla codziennego poruszania się w Internecie i wpływa niesamowicie na wydajność w przeglądaniu ulubionych obrazków.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button