Gotcha! – złap je wszystkie? :)

W grach wcielamy się w wiele postaci. Czasem są to postacie prawdziwe, nieraz zwierzęta. Tym razem jednak zasiądziemy za sterami statku kosmicznego przybysza z obcej planety. Swoją drogą trochę dziwnego, co ujrzeć możecie na screenach. Zdziwiony?

Zostawmy jednak naśmiewanie się z naszego bohatera i przejdźmy do zasad rozgrywki. Naszym zadaniem jest kraść krowy, świnie oraz owce sprzed farmy. Czasem dla urozmaicenia pojawi się nawet farmer, ale to naprawdę rzadko. Wszystko to musimy robić w ustalonym czasie podlatując nad zwierzaka i wciągając go do góry. Przy czym musi to być odpowiednia krówka (kolor) czy owca. Inaczej byłoby zbyt łatwo. Musimy więc na to uważać, bo za złapanie nie tego co potrzebujemy tracimy życia, a te możemy zdobyć za pomocą krówek z gwiazdką u boku.

Gra okazuje się być całkiem grywalna jak na tak proste zasady. Myślałem, ze będę się nudzić, lecz tak źle na szczęście nie jest. Miałem napisać tutaj dlaczego, lecz nie jestem w stanie tego zrobić. Po prostu tak jest i z tym się nie dyskutuje :) Może Wy na coś wpadniecie? Piszcie w komentarzach.

Sama grafika i wykonanie gry stoją na wysokim poziomie. Jest to bardzo prosta, dwuwymiarowa grafika, która raczej nie powinna sprawiać problemów z płynnością nawet słabszym smartfonom.
Sam dźwięk jest również ok, szczególnie zwrócić należy uwagę na te, które wydają zwierzaki, bo są one niesamowicie sympatyczne i mogą śmieszyć.

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button