Zenonia 5 – kolejna doskonała część!

Któż nie zna gry Zenonia? To właściwie jedna z najpopularniejszych pozycji w Google Play od zawsze. Cała seria przyciągała setki tysięcy graczy, a Gamevil Inc. Wypuszczało kolejne wersje, które były coraz lepsze. Tym razem mamy do czynienia z piątym już numerem.

Jeśli jednak ktoś nie wie czym jest Zenonia, to należy udzielić kilku informacji. To średnio rozbudowany RPG, który osadzony jest w fantastyzcnym świecie, a grafika przypomina na myśl tylko japońskie komiksy. Najlepiej jest jednak przeczytać poprzednie recenzje. Wiele się nie zmieniło.

Wszystkie rozwiązania, które znamy z poprzednich wersji sprawdzają się z powodzeniem nadal. Niesamowicie proste sterowanie, którym jest kropka, której działanie odpowiada grzybkowi na padzie oraz przycisk akcji, który odopwiada za rozmowy, używanie miecza. Do tego mamy także umiejętności aktywne. Pasywne również można kupować, upgradeować swoją postać oraz przedmioty, które mają swoją wytrzymałość.

Fabuła jak zawsze w tym przypadku jest genialna. W przypadku RPG najlepiej jest zdradzać jak najmniej, więc tym razem nie powiemy wam na ten temat nic.

Przejdźmy do sprawy wykonania gry. Jest ono tym razem genialne. Gamevil Inc. Zawsze stara się, by wszystko działało jak najlepiej, lecz tym razem nie uświadczyłem chyba żadnego błędu podczas rozgrywki. Do tego wszystko działało płynniej niż na częśćiach poprzednich.

Grafika jest genialna. Wszystko wygląda wręcz wspaniale, co zobaczyć można na screenach. Doskonałe wręcz animacje i świetne dźwięki. To chyba najlepiej wykonana gra w jaką dane było mi grać. A to wszystko za darmo!

Polecamy!
Link do Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button