Buttons And Scissors – walka nożyczkami

buttonsandsissorsButtons And Scissors to bardzo przyzwoita gra logiczna od KyWorks. Specjalizują się właśnie oni w tego typu produkcjach i trzeba powiedzieć – że wychodzą im jednak całkiem nieźle. Tematem przewodnim są oczywiście nożyczki oraz guziki wszyte w kawałek materiału.

Naszym zadaniem jest odciąć wszystkie guziki od materiału. Niestety nie zrobimy tego tak łatwo, gdyż jako że jest to gra logiczna, to mamy tutaj odpowiednie zasady odcinania. Możemy odcinak jednocześnie minimum dwa guziki, przy czym musza one leżeć na jednej linii. Dopuszczalny jest tylko pion, poziom i kąt 45 stopni względem krawędzi ekranu. Tym sposobem czyścimy cały ekran z guzików aż do pozbycia się wszystkich. To warunek do ukończenia poziomu.

W grze znajdziemy setki poziomów o różnych poziomach trudności oraz oczywiście o różnych rozmiarach (te również określają w jakiś sposób trudność). Mamy tutaj trzy rozmiary poziomów – 5×5, 6×6 oraz 7×7. Te największe momentami ciężko obsługiwać na małym ekranie, bo trzeba dokładnie trafić w odpowiedni guzik. Do każdego poziomu otrzymujemy nieograniczoną liczbę cofnięć, które możemy wykorzystać.

Gra wykonana jest bardzo przyzwoicie. Animacje są proste, lecz dobrze wykonane. Sama gra posiada całkiem przyjemną otoczkę, a sama muzyka nie kłuje w uszy jak to czasem ma miejsce w niektórych logicznych produkcjach. Tutaj dostosowano dźwięki do tego, co dzieje się na ekranie – na szczęście, bo niektóry producenci starają się podnieść trochę dynamizm gry za pomocą muzyki.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button