AppSale – promocje w AppStore #10

Wybiła nam okrągła dziesiątka. Mamy nadzieję, że dzisiejsze propozycje promocji z iOS-owskiego sklepu AppStore będą również strzałem w dziesiątkę! Co takiego przygotowaliśmy w dniu dzisiejszym dla naszych wiernych Czytelników? Aplikacje dla każdego: począwszy od najmłodszych, przez młodzież, aż do dorosłych użytkowników ,,iSprzętu”.

duck1. Duck Hunt Super – pamiętacie stare dobre konsole, na których jedną z najpopularniejszych gier było strzelanie do kaczek za pomocą strzelby? Co powiecie na małe przypomnienie świetnej zabawy, jaką zapewniała nam kacza gierka? Duck Hunt Super to aplikacja na iPhony i iPady, która do złudzenia przypomina wspomnianą wyżej grę.

Naszym zadaniem jest zestrzelenie określonej liczby kaczek. Sprawa nie jest taka prosta, ponieważ mamy ograniczoną ilość nabojów. Na szczęście – twórcy apki pomyśleli i o tym – co jakiś czas mamy szansę na bonusowy śrut, który zdobywamy przy strzelaniu w odpowiednie obiekty.

Z każdym etapem prędkość lotu ptaków się zwiększa – musimy wykazać się refleksem, aby podołać zadaniu powierzonemu nam przez twórców Duck Hunt Super.

Do tej pory aplikacja kosztowała €0,99, obecnie można ją pobrać za darmo w AppStore.

farm2 .Coloring Farm Touch – aplikacja stworzona z myślą o naszych najmłodszych Czytelnikach lub też podopiecznych tych trochę starszych.

W opisywanej produkcji naszym zadaniem jest pomalowanie czarno-białych obrazków w taki sposób, aby świat na nich przedstawiony stał się kolorowy. Bohaterami gry są zwierzątka rodem z farmy. To bowiem na niej toczy się „akcja” aplikacji.

W apce nie wybieramy kolorów. Automat wybiera je za nas. Naszym zadaniem jest jedynie wykazanie się refleksem i dokładnością, aby pokolorować poszczególne elementy tak, aby pasowały do reszty.

Jeżeli wydaje nam się, że pomalowaliśmy cały obrazek, może zaskoczyć nas dodatkowa opcja gry, jaką jest pojawienie się dodatkowych przedmiotów lub zwierzątek, które także należy pokolorować.

Czasem zdarza się tak, że zaczynamy kolorować obrazek z jednym zwierzakiem, a na końcu okazuje się, że musieliśmy zamalować co najmniej kilka stworzonek.

Do tej pory gra Coloring Fram Touch kosztowała $2.99. Obecnie w AppStore jest za darmo.

opp3. The Opposites – w grze wcielamy się postać, a tak naprawdę dwie postaci, które rywalizują ze sobą za pomocą słówek. Niestety, nie tych z polskiego słownika, lecz angielskiego. Aplikacja powinna przydać się więc przede wszystkim tym, którzy mają ochotę podszkolić się z języka obcego.

W produkcie mobilnym Mindshapes Limited para rudowłosego rodzeństwa wypowiada kolejno wyrazy, które w dymkach latają nam po ekranie. Naszym zadaniem jest wybranie z pośród nich anonimów, na przykład men-women.

Jeżeli przez dłuższy czas nie będziemy w stanie połączyć w pary odpowiednich słów, ekran będzie nam się sukcesywnie zapełniał. Kiedy zobaczymy, że poziom, na którym stoi wymieniona wyżej para, staje się czerwony, oznacza to, że nasza gra dobiega końca i za chwilę zobaczymy symboliczne POW i znienawidzone przez graczy Game Over.

Gra podzielona jest na wiele etapów, jednak najpierw musimy przejść etap wstępny, by przejść do kolejnych.

Do niedawana gra kosztowała $1.99. W chwili obecnej można ją pobrać z AppStore za darmo.

freze4. Freeze! – gra była już przez nas wcześniej opisywana, jednak dla tych, którzy nie mają czasu przeglądać archiwum strony, postanowiłam przypomnieć nieco o tej produkcji.

Głównym bohaterem apki jest…oko, które krąży po labiryncie naszpikowanym wieloma przeszkodami. Naszym zadaniem jest  przekręcanie urządzenia, by oko, dotarło do określonego miejsca, to jest wiru.

Jeżeli nam się uda, przechodzimy do kolejnego etapu (a tych jest bardzo wiele i jeszcze trochę! ;)). Warto wrócić nieco do wspomnianych już przeszkód. W grze możemy natrafić na takie „przeszkadzajki” jak kolce, ruchome koła zębate, siekierki, które skutecznie przeszkadzają w dotarciu do docelowego miejsca. W aplikacji liczą się przede wszystkim cierpliwość i umiejętność logicznego myślenia.

Freeze! jeszcze niedawno kosztowało $0.99. Teraz w AppStore jest darmowe.

paperless5. Paperless Draw – mobilny Paint na „jabłuszkowy” sprzęt. Jeżeli macie sentyment do programów służących do rysowania elektronicznych obrazków, z całą aplikacja ta przypadnie Wam do gustu.

Na pasku dolnym mamy narzędzia, którymi możemy posługiwać się podczas korzystania z apki. Do dyspozycji użytkowników oddano – podobnie jak w windowsowym Paincie – pióra, ołówki, długopisy, pędzle, gumki.

Paperless daje nam możliwość ustawienia tła za pomocą wbudowanych w aplikacji narzędzi. Importowanie zdjęć do programu nie sprawia jakiegokolwiek problemu.

Oczywiście, każda stworzona przez nas ilustracja w Paperless może zostać zapisana w pamięci telefonu bądź też opublikowana na naszym profilu na Facebooku.

Paperless obecnie jest darmowe. Do tej pory w AppStore kosztowało $2.99

timemysterie6. Time Mysteries 2 – aplikacja z cyklu „Escape my room”. Do spełnienia mamy w niej określone misje zapisane w dzienniku, do którego wgląd mamy z lewej strony panelu. Naszym zadaniem jest przeszukiwanie poszczególnych pomieszczeń, w celu odnalezienia konkretnych przedmiotów, niezbędnych do kontynuowania wirtualnej przygody.

Sterowanie odbywa się za pomocą naszych palców. Wszystko sprowadza się do dotykania przedmiotów, których chcemy użyć. Jeżeli, na przykład, chcemy otworzyć szufladę, dotykamy jej.

Zdarza się, że podczas rozmowy ze spotkanymi w grze ludźmi, możemy uzyskać informacje o poszukiwanych fantach lub też otrzymać od nich jakąś rzecz specjalną.

Gra w AppStore kosztuje na co dzień $0,99. Obecnie jest darmowa.

bamfu7. Bam Fu – gra stworzona z myślą o osobach, które nie lubią zabawy w pojedynkę. Do wyboru mamy w produkcji trzy tryby gry: Two Players, Three Players i Four Players. W każdym z nich istnieją inne typy rozgrywki. Różnią się one od siebie nieco warunkami, jakie należy spełnić, by pokonać swojego przeciwnika.

Ogólnie rzecz ujmując, w aplikacji chodzi o to, by wypełnić pole rozgrywki „ślimaczkami” w możliwie jak najszybszym tempie. Jak się domyślanie, rywal ma podobne zadanie. Chodzi więc o to, by  wykazać się sprytem i przechytrzyć przeciwnika.

Oprawa graficzna jest miła dla oka. W tego typu grach najważniejsza jest sama rozgrywka. A ta jest naprawdę przyjemna, dlatego Bam Fu z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto lubi wszelkiego rodzaju wirtualne rozgrywki w trybie Multiplayer.

Bam fu bez promocji kosztuje $0.99. Obecnie w AppStore jest darmowa.

To już wszystko w tym okrągłym, dziesiątym odcinku cyklu AppSale. Mamy nadzieję, że dzięki nam znów udało Wam się pobrać jakąś ciekawą produkcję w korzystnej cenie.

Jeżeli macie chęć, napiszcie, na jaką aplikację się zdecydowaliście. Czekamy również na Wasze opinie na temat samego cyklu :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button