Little Pet Salon – Twój osobisty salon odnowy dla zwierzaków

Kto by przeszedł obojętnie obok słodkiego, zaniedbanego pieska, lub kotka? Patrząc na aplikację, którą właśnie opisujemy, nie możemy przestać się uśmiechać na widok słodkich, poczochranych stworzonek, które dzięki naszej pomocy mogą wyglądać ślicznie i zdrowo. Gotowi na otwarcie salonu?

pet2

Jak się pewnie już domyślacie, wcielamy się w postać właściciela salonu dla zwierząt. Nasze zadanie nie polega na zarządzeniu obiektem, lecz na spełnianiu zachcianek właścicieli zwierzaków, które stają się naszymi najdroższymi klientami.

York – słodkie stworzenie, które wytaplało się w jakimś błotku potrzebuje naszej pomocy – nie przychodzi nam nic innego, jak użyć szamponu, myjki i ciepłej wody do kąpieli. Następnym krokiem jest odżywka i suszenie.

Kiedy nasz pupil będzie wyglądał, jakby właśnie wchodził na wystawę, będziemy mieć szansę na ubranie go w dziesiątki kolorowych ciuszków, stworzenie ciekawej fryzury, dodanie takich akcesoriów, jako okulary, czy kolorowa obróżka. Znacie psa, który nie lubi się bawić? W jednym z pudeł na dole ekranu znajdziecie masę zabawek, którymi możecie obdarować psiaka.

Każdą metamorfozę możecie sfotografować lub wydrukować, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać zdjęcie znajomym.

Jeżeli chcecie korzystać ze wszystkich opcji, w jakie wyposażona jest aplikacja, musicie dołożyć kilka złotych. Uważam osobiście, że nie ma takiej potrzeby, bo darmowych opcji jest bardzo dużo.

Aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button