H&M – coś dla fanów znanej sieciówki

H&M – znana i przez większość z nas lubiana sieciówka, której sklepy zlokalizowane są w większości galerii w całym kraju. Aby być zawsze blisko modowych nowości i aktualnych trendów, twórcy aplikacji stworzyli mobilny przewodnik po H&M-owskim sklepie.

hm2

Aplikacja bardzo podobna wizualnie do opisywanej jakiś czas temu Zary. Przejrzysta, prosta w obsłudze i dająca wiele możliwości. Apka wyposażona jest w dolny pasek funkcyjny, który pozwala na przemieszczanie się po programie bez obawy o zgubienie. Jeżeli mamy ochotę sprawdzić cenę wypatrzonej sukienki, wystarczy kliknąć w zakładkę ,,Artykuły”, wybrać kategorię (ona, on dziecko), a następnie wyszukać docelowy ciuszek.

Poszczególne ubrania są prezentowane na modelach, w połączeniu z innymi ubraniami, dzięki czemu bez trudu dobierzemy coś, co będzie pasowało do naszej kreacji. Aplikacja umożliwia sprawdzenie ceny produktu, a także dokładnej rozmiarówki.

Pasek dolny wyposażony jest dodatkowo w takie opcje jak: inspiracje, lista życzeń, pomoc oraz moje h&m. Najciekawiej prezentują się inspiracje – możemy bowiem sprawdzić jak łączyć ubrania, aby wyglądały modnie i z klasą.

hm3

W liście życzeń zapisujemy za pomocą kliknięcia w gwiazdkę ubrania, które mamy w planach kupić. Ta funkcja jest szczególnie przydatna podczas wertowania sklepu w poszukiwaniu danego ciucha.

Pomoc – tutaj znajdziemy adresy sklepów, kontakt z obsługą klienta oraz wszelkie możliwe odpowiedzi na zadawane często pytania typu: zwrot towaru, zamiana towaru itp.

Jeżeli jesteście fanami H&M – będziecie zachwyceni.

Aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button