Gun Bros – dobra strzelanka na iOS-a i Androida

Gun Bros to ciekawa strzelanka na iOS-a i Androida, którą bez wątpienia należy polecić każdemu, kto szuka dobrej rozrywki na wiele godzin oraz lubi od czasu do czasu powalczyć ze znajomymi w internetowym trybie multiplayer.

Gra „Gun Bros” nie posiada szczególnej fabuły. Zadaniem gracza jest po prostu zniszczenie wszystkich przeciwników znajdujących się na danym poziomie. Za wygranie każdej planszy otrzymujemy specjalną walutę, dzięki której możemy kupić nowe, jeszcze lepsze bronie.

Leveli w grze mamy naprawdę sporo, dlatego autorzy postanowili podzielić je na kilka swego rodzaju rozdziałów oraz podrozdziałów. I tak: planety dzielimy na rewolucje, te drugie na walki, które jeszcze dzielą się na fale.

Głównymi bohaterami aplikacji „Gun Bros” jest umięśniony żołnierz i jego nie gorzej wyglądający kompan. Warto jednak dodać, że w trybie „Single Player” istnieje możliwość ulepszenia jedynie jednej postaci. Dzięki temu możemy w sieci współpracować z innymi graczami „Gun Bros” z całego świata, co zapewnia jeszcze lepszą i wciągającą rozrywkę.

Zaletą „Gun Bros” jest też bez wątpienia fakt, że jest to gra całkowicie darmowa zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS-a. Należy również zauważyć, że aplikację tę uznaje się obecnie za jedną z najpopularniejszych aplikacji dostępnych w Android Markecie.

Wersję na „Andka” można pobrać STĄD, a na iOS-a znajdziemy pod TYM linkiem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button