Tapatalk – coś dla maniaków for internetowych

Jeśli jesteś stałym bywalcem forów internetowych, a do tego cenisz sobie wygodę i komfort, na pewno zainteresuje Cię aplikacja „Tapatalk”, która pozwoli Ci w jednym miejscu przeglądać najświeższe posty dodane na wybranych przez Ciebie stronach z grupami dyskusyjnymi.

Wszyscy aktywni użytkownicy różnych forów internetowych dobrze wiedzą, jak uciążliwe jest wchodzenie na kilka stron i czytanie na każdej z nich nowych postów napisanych przez użytkowników.

Aplikacja „Tapatalk” powstała właśnie po to, by ułatwiać życie takim osobom, dlatego jest godna polecenia nie tylko piszącym na forach, lecz także ich czytelnikom oraz nawet moderatorom, choć tutaj może trochę i mniej, gdyż „Tapatalk” nie oferuje narzędzi, które wykorzystują osoby o tej randze.

Do podstawowych  funkcji oferowanych przez program należy opcja wyszukiwania interesującego nas forum, przeglądania wszystkich stron dostosowanych do „Tapatalka”, a także możliwość dodawania forów do ulubionych.

Szczególnie pomocna jest ta ostatnia opcja, gdyż możemy dzięki niej wybrać kilka najczęściej odwiedzanych przez nas stron, by przy następnym uruchomieniu programu mieć do nich dostęp za pomocą dosłownie jednego kliknięcia.

Co ciekawe, poza samym czytaniem forów, „Tapatalk” umożliwia nam także sprawdzanie prywatnych wiadomości wysłanych do nas za pośrednictwem ulubionych stron.

Pisząc o plusach programu nie zapomnieć można również i opcji powiadomień, dzięki której będziemy wiedzieć o opublikowaniu posta chwilę po tym jak pojawił się on na łamach forum.

Na koniec dodajmy, iż „Tapatalk”oferuje nam sporo opcji personalizacji programu, dlatego korzystanie z tej aplikacji sprawia ogromną przyjemność każdemu użytkownikowi.

„Tapatalk” dostępny jest na dwa najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne: Androida oraz iOS-a. Wersja na popularnego „Andka” kosztuje nieco ponad 10 złotych, natomiast na iOS-a – 2,39 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button