Reckless Getaway – dla fanów ucieczek przed policją

Grając w takie komputerowe hity jak chociażby „Need For Speed: Most Wanted”, wielu osobom największą frajdę sprawia ucieczka przed samochodem policyjnym, a nie ściganie się z innymi pojazdami. Producenci gry „Reckless Getaway” najprawdopodobniej również dostrzegli ten fakt i dlatego postanowili stworzyć grę, w której głównym motywem będzie ucieczka przed rozwścieczonym patrolem.

„Reckless Getaway” można zaliczyć do gier wymagających od nas przede wszystkim zręczności. W produkcji stworzonej przez naszych rodaków na kierowany przez nas pojazd patrzymy z góry, a naszym jedynym zadaniem jest zaliczenie jak najbardziej efektownej, a zarazem efektywnej, ucieczki przed  goniącą nas policją.

Aby uniknąć spotkania z wymiarem sprawiedliwości musimy jednak unikać nie tylko samego kontaktu ze stróżami prawa, lecz także bacznie obserwować i omijać innych uczestników ruchu drogowego oraz zwracać uwagę na znajduje się na drodze przeszkody.Im lepiej wykonujemy wszystkie te manewry, tym więcej punktów uda nam się zdobyć.

Za określoną liczbę punktów otrzymujemy natomiast nowe plansze przeznaczone do jazdy, dzięki czemu gra się szybko nie nudzi i zapewnia naprawdę dobrą rozrywkę na wiele godzin.

Mimo że sterowanie w „Reckless Getaway” do skomplikowanych nie należy, gdyż ogranicza się jedynie do skrętów, autorzy produkcji umożliwili nam bowiem zarówno opcję sterowania za pomocą czujnika ruchu, jak i ekranu dotykowego.

Patrząc jedynie na screeny z gry oraz film znajdujący się pod tym wpisem, można bez wątpienia stwierdzić również, iż do plusów polskiego „Reckless Getaway” zaliczyć trzeba także dobrze dopracowaną i miłą dla oka oprawę graficzną.

Grę stworzoną przez ekipę Polarbit można pobrać z Android Market za niecałe siedem złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button