Ranny Ptaszek – małe, niebieskie szczęście

Lubicie rano wstawać? :) Ranny Ptaszek, czyli z języka angielskiego Early Bird to jedna z aplikacji, która od samego początku urzeka i sprawia, że człowiekowi łezka się w oku kręci od patrzenia na płaczącego maluszka, który nie potrafi wykorzystać swoich skrzydełek do lotu, a tym bardziej do złapania wrednego, śmiejącego się pana Glizdy. Gra podobna w pewnym stopniu do znanych Angry Birdsów – wciąga i sprawia, że nie mamy serca odejść od ekranu. Szczęście maleństwa, które pierwszy raz dorywa jedzonko jest bezcenne. Zakochaliśmy się!

Bohaterem opisywanej aplikacji jest słodki i niewinny niebieski ptaszek, który dopiero co wyleciał z gniazda i nie wie do końca co zrobić z własnymi skrzydełkami. Naszym zadaniem jest pomóc mu nauczyć się latać, za pomocą przesuwania palcem po ekranie i wskazywania drogi. Celem każdego lotu jest zdobycie pożywienia – glizdy, która ukrywa się w ziemi w określonym miejscu.

Do wykorzystania w każdym levelu mamy określoną ilość ,,skrzydełek”, widniejących na górze ekranu. Skrzydełka te wskazują nam ile ruchów pozostało nam do końca etapu. Jeżeli okaże się, że użyliśmy już wszystkie możliwe skrzydła, a malec nie dostał się do pokarmu, przegrywamy i musimy powtórzyć etap.

Za każdy level, który przeszliśmy otrzymujemy od 1 do 3 gwiazdek, oznaczających sukces, z jakim dostaliśmy promocję do kolejnego wyzwania.

Oprawa graficzna jest na dobrym poziomie, melodia w tle nie męczy – pasuje idealnie do wykonywanych przez nas zadań. Polecamy!

Pobierz Early Bird za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button