Lista Przebojów – głosuj na ulubione utwory muzyczne

Macie już dość list przebojów stacji radiowych, w których goszczą utwory tylko i wyłącznie reklamowanych przez daną rozgłośnię wokalistów? Jeżeli tak, to aplikacja z tego wpisu może Wam się spodobać. Pozwala ona bowiem na tworzenie własnych zestawień największych muzycznych hitów, czyli, mówiąc inaczej, daje szansę na wcielenie się w rolę eksperta muzycznego.

Aplikacja Lista Przebojów nie została stworzona na zlecenie żadnej rozgłośni radiowej. Dzięki temu znajdują się w niej tylko i wyłącznie najlepsze utwory muzyczne, a nie takie, które dana stacja upodobała sobie z różnych względów.

W programie od GrandLine dostępne są dla użytkowników trzy główne zakładki. Pierwsza z nich umożliwia przeglądanie aktualnego zestawienia najlepszych (według wszystkich korzystających z aplikacji)  utworów muzycznych. Standardowa Lista składa się z dwudziestu nagrań. Oczywiście istnieje możliwość zmiany klasyfikacji wedle własnych upodobań (w tym celu po prostu oddajemy głos), co zresztą jest najważniejszą funkcją programu.

Zakładka numer dwa to tak zwana Poczekalnia. Tutaj możemy przeglądać te utwory, które nie znajdują się na razie w TOP-20, jednak mają dość spore szanse, by tam trafić. Jeżeli chodzi o dział Wokaliści – w nim znajduje się lista wszystkich zespołów muzycznych oraz wokalistów, którzy co najmniej raz znaleźli się w zestawieniu.

Najprawdopodobniej nie pisalibyśmy o aplikacji Lista Przebojów, gdyby dawała ona możliwość jedynie oddawania głosów na dany utwór muzyczny. Program ten pozwala także na oglądanie teledysków oraz czytanie tekstów wybranych piosenek. Można go więc z całą pewnością nazwać aplikacją dla każdego miłośnika muzyki.

Mobilny produkt od GrandLine pobrać można z Google Play. Aplikacja jest, rzecz jasna, bezpłatna. Komu możemy ją polecić? Przede wszystkim tym, którzy chcą mieć wpływ na to, jakie piosenki są trendy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button