Tuku Tuku – 3 Rzeczy, 5 Sekund (PL)

Tuku Tuku to fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną, bądź przyjaciółmi. Gra została opracowana w pełni w języku polskim, dzięki czemu rodacy mogą spokojnie oddać się przyjemności polegającej na odpowiadaniu na kolejne pytania.

Zasady gry są jasno określone. Pierwsza czynność po uruchomieniu aplikacji, to ustalenie ilości graczy. Każdy z graczy ma przypisany pionek i pola biegnące do mety. Osoba trzymająca smartfona, bądź inne urządzenie z odpaloną grą, odsłania kartę z pytaniem. Wskazanemu przez apkę graczowi czyta pytanie i przyciska ,,start”.

Osoba odpowiadająca ma jedynie 5 sekund. Po tym czasie pytanie uznaje się za prawidłowo odgadnięte, nieodgadnięte, bądź pominięte. Każdy ma prawo do pominięcia pytania, a to gracze zgromadzeni podczas zabawy decydują, czy odpowiedź zostaje zaliczona.

Jeżeli jeden gracz odpowie na 3 pytania, nim z głośnika wydobędzie się gong, przechodzi na kolejny element planszy, zbliżając się do mety. Ten, kto dotrze na nią najszybciej, wygrywa.

Poza oczywistą zabawą, mamy szansę na dodawanie własnych pytań do puli. Pakiet startowy to 200 różnych kart z pytaniami. Kolejne 300 to koszt jednego dolara. Żeby nie musieć płacić, wystarczy korzystać z 200 kart i dodawać systematycznie własne propozycje :)

Gra prezentuje się bardzo ciekawie i jeszcze lepiej sprawdza się w praktyce. Zdecydowanie polecam w imieniu swoim i reszty graczy z redakcji!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button