AndroidDarmoweGry na Androida

Don’t Fall – te bloczki dadzą Ci popalić!

Ketchapp przyzwyczaił nas do tego, że co tydzień serwuje nowe aplikacje mobilne. Skoro studio jest tak systematyczne, my nie możemy być gorsi. Zdążyliśmy już przetestować nowość o nazwie Don’t Fall i podzielimy się z Wami odczuciami w tym właśnie wpisie :)

aef

Jak zapewne się domyślacie, sam tytuł bardzo dużo mówi o akcji – naszym celem jest utrzymanie się na planszy bez spadania w przepaść. Nie jest to takie proste z jednego względu – plansza, a raczej labirynt, po którym przychodzi nam się poruszać, jest poszatkowany. Jeżeli szybko nie poprzestawiamy bloczków widzianych w kolorze pomarańczowym, główny bohater zginie.

Postać, jaka pędzi po labiryncie początkowo przyjmuje formę kulki. Z czasem, kiedy uda nam się zgarnąć kryształki, czy zdobyć prezent, odblokowujemy kolejne postaci i wcielamy się w kotka, ptaszka, pieska, czy cokolwiek innego.

eqf

Diamenty możemy zdobyć za oglądanie sponsorowanych reklam, kupić w sklepie dla gracza, bądź zdobyć na planszy. 100 wystarczy do odblokowania bohatera.

awdq

Produkcja posiada achievementsy. Dzięki wykonywaniu pewnych misji, na nasze konto wędrują osiągnięcia. To zawsze motywuje do dalszej zabawy. Co więcej – możliwość sprawdzenia wyników przyjaciół sprawia, że zyskujemy dodatkowe siły do wyrównania, bądź pobicia wyniku przyjaciół ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Super

Ketchapp... no cóż - nie zaskakuje, ale daje porcję fajnej zabawy na kibelek. Przestawianie bloczków jeszcze nigdy nie było tak wciągające!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close